Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

БАЧИНСЬКИЙ ТА ПАРТНЕРИ, АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ

Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
РЕЄСТРАЦІЯ НЕРУХОМОСТІ
Ціна:Договірна
Під замовлення
Опис:Оскільки в останні роки процедура державної реєстрації прав на нерухоме майно неодноразово реформувалася, складно самотужки розібратися у всіх її тонкощах. Наші спеціалісти допоможуть провести реєстрацію швидко, грамотно та законно.
ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
Ціна:Договірна
Під замовлення
Опис:Консультація юристів з багаторічним досвідом роботи. Повна конфіденційність клієнтів у будь-яких питаннях.
ДОЗВІЛ НА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ІНОЗЕМЦІВ
Ціна:Договірна
Під замовлення
Опис:Послуга включає підготовку усіх документів з боку роботодавця, здійснення перекладів, подання документів, одержання дозволу, виготовлення його копій для візи типу Д.
РЕЄСТРАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВА
Ціна:Договірна
Під замовлення
Опис:Відкриття бізнесу вимагає врахування багатьох нюансів. Передусім потрібно вибрати тип власності для свого підприємства, тому юридична консультація у досвідченого адвоката не стане зайвою. Ми допоможемо вирішити будь-які питання стосовно реєстрації власної справи і надати кваліфіковані юридичні послуги у Львові.
ПОСВІДКА НА ТИМЧАСОВЕ ПРОЖИВАННЯ В УКРАЇНІ
Ціна:Договірна
Під замовлення
Опис:Послуга включає підготовку усіх документів, перекладів, страхування, супровід іноземця у міграційній службі при поданні документів та одержанні посвідки. Через рік, ми нагадаємо коли потрібно продовжити посвідку.
Всього: 5
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.