Універсальний львівський довідник

AVON, ЛЬВІВСЬКЕ ПРЕДСТАВНИЦТВО

Фактична адреса:
79000м. Львів, вул. Коперника, 30
Телефон основний:
(050) 4450259

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Пропонуємо купити фірмову косметику AVON: товари для догляду за шкірою обличчя, рук, тіла; засоби для гігієни і здоров’я волосся; парфуми для жінок і чоловіків; аксесуари до них; а також: одяг, сумки, гаманці, взуття, біжутерію, захисні чохли для телефонів, окуляри та інші товари високої якості за спеціальними цінами для вашої краси і елегантності.

Надаємо допомогу в створені власного перспективного бізнесу з AVON.

Рекламна інформація:

Регіональне представництво AVON представляє компанію в області, координує діяльність Представників, Партнерів та Менеджерів, організовує навчання, підтримує особистий і кар’єрний ріст працівників, забезпечує дотримання корпоративних цінностей та проведення благодійних та іміджевих програм AVON.

Політика безпосередньої присутності, що провадиться корпорацією, приносить успіх в прямих продажах товарів для краси і догляду, одягу, взуття та аксесуарів. Консультанти AVON з задоволенням ознайомлять вас з каталогами, що містять вичерпну інформацію про весь асортимент продукції, а також про акції, бонуси, програми і терміни часу, коли можна ними скористатися. Більшість замовленого товару можна отримати зі складів регіонального представництва, тож доставка на адресу Замовника не потребуватиме багато часу.

AVON усвідомлює свою місію в суспільстві, тож регулярно проводить благодійні акції, учасником яких стає кожний, хто купує їхню продукцію. Такі програми як «Разом проти раку грудей», «Скажемо Ні домашньому насильству», Здорові ліси – прекрасний світ», «Грант на навчання дитини», пройшли успішно і створили нові ресурси в боротьбі з цими кричущими проблемами сучасного життя.

AVON – сучасна компанія, що динамічно розвивається і прагне розуміти жінок, та задовольняти їх потреби в товарах, послугах і можливості реалізувати свій потенціал.

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Дата перевірки:
25.06.2018