Універсальний львівський довідник

КОСМО, МЕРЕЖА МАГАЗИНІВ КРАСИ ТА ЗДОРОВ’Я

Фактична адреса:
79000м. Львів
Телефон основний:
(0800) 308808

Про компанію

Рік заснування:
1994

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

У магазинах «КОСМО» до уваги покупців широкий вибір парфумерії, косметики, продукції wellness (ароматичні олії, солі, спа), побутової хімії та інших товарів для догляду, краси, здорового способу життя і сімейного затишку. Аптеки «КОСМО ФАРМА» - швидка допомога у пошуку ліків (рецептурних та безрецептурних), парафармацеї (фітотерапія, БАДи, дієтичне та спортивне харчування), товарів для здоров’я матері та дитини.

Кожен магазин «КОСМО» налічує 10-15 тисяч найменувань товарів різних категорій – від продукції масового вжитку до професійних ліній. Партнерами «КОСМО» є офіційні представництва найбільш відомих у світі брендів: L’Oreal, Max Factor, Colgate & Palmolive, Natural Sea Beauty, Gillette, Nina Ricci, Calvin Klein, Garnier, Nivea, Vichy, Lierac, Schwarzkopf та багато інших. Уся продукція, представлена в мережі «КОСМО», підтверджується сертифікатами якості.

Рекламна інформація:

ТМ ”КОСМО” – національна мережа магазинів краси та здоров’я. Заснована у 2000 році ТОВ ”СУМАТРА-ЛТД”.

Сьогодні понад 1 000 000 українців є постійними клієнтами торгової мережі ”КОСМО”, географія присутності якої поширюється на 27 міст у 12 областях України.

Безумовна якість усієї продукції, представленої в мережі магазинів ”КОСМО”, підтверджується відповідними сертифікатами якості та ретельним внутрішнім контролем. А починаючи з 2010 року ТОВ ”СУМАТРА-ЛТД” презентує покупцям ”КОСМО” також і високоякісні товари власних торгових марок – за надзвичайно привабливими цінами!

Другим напрямком розвитку компанії є розширення мережі аптек ”КОСМО”, які надають покупцям чудовий вибір рецептурних та безрецептурних ліків за низькими цінами,

Службова інформація

Дата перевірки:
12.05.2017