Контакти

Фактична адреса:
79000, м. Львів
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

КОСМО, МЕРЕЖА МАГАЗИНІВ КРАСИ ТА ЗДОРОВ’Я

Контакти

Фактична адреса:
79000, м. Львів
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79000, м. Львів
Телефони:

Діяльність

У магазинах «КОСМО» до уваги покупців широкий вибір парфумерії, косметики, продукції wellness (ароматичні олії, солі, спа), побутової хімії та інших товарів для догляду, краси, здорового способу життя і сімейного затишку. Аптеки «КОСМО ФАРМА» - швидка допомога у пошуку ліків (рецептурних та безрецептурних), парафармацеї (фітотерапія, БАДи, дієтичне та спортивне харчування), товарів для здоров’я матері та дитини.

Кожен магазин «КОСМО» налічує 10-15 тисяч найменувань товарів різних категорій – від продукції масового вжитку до професійних ліній. Партнерами «КОСМО» є офіційні представництва найбільш відомих у світі брендів: L’Oreal, Max Factor, Colgate & Palmolive, Natural Sea Beauty, Gillette, Nina Ricci, Calvin Klein, Garnier, Nivea, Vichy, Lierac, Schwarzkopf та багато інших. Уся продукція, представлена в мережі «КОСМО», підтверджується сертифікатами якості.

Інформація

ТМ ”КОСМО” – національна мережа магазинів краси та здоров’я. Заснована у 2000 році ТОВ ”СУМАТРА-ЛТД”.

Сьогодні понад 1 000 000 українців є постійними клієнтами торгової мережі ”КОСМО”, географія присутності якої поширюється на 27 міст у 12 областях України.

Безумовна якість усієї продукції, представленої в мережі магазинів ”КОСМО”, підтверджується відповідними сертифікатами якості та ретельним внутрішнім контролем. А починаючи з 2010 року ТОВ ”СУМАТРА-ЛТД” презентує покупцям ”КОСМО” також і високоякісні товари власних торгових марок – за надзвичайно привабливими цінами!

Другим напрямком розвитку компанії є розширення мережі аптек ”КОСМО”, які надають покупцям чудовий вибір рецептурних та безрецептурних ліків за низькими цінами,

Рубрики

Про компанію

Рік заснування:
1994
Оновлення даних: 13.10.2020 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.