Контакти

Фактична адреса:
79070, м. Львів, просп. Червоної Калини, 35, оф. 304
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ГАЛИЦЬКОМУ РАЙОНІ М. ЛЬВОВА

Контакти

Фактична адреса:
79070, м. Львів, просп. Червоної Калини, 35, оф. 304
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79070, м. Львів, просп. Червоної Калини, 35, оф. 304
Телефони:

Діяльність

Організовує процес призначення, нарахування, перерахунку і доставки пенсій, допомоги на поховання, пожиттєвого утримання суддів та інших виплат, передбачених законодавством. А також взяття на облік платників єдиного та страхових внесків, обчислення сум та прийом коштів. Надає адміністративні послуги: видачу посвідчень, довідок, необхідної інформації, в тому числі даних про стан пенсійної справи та інше. Керівництво установи особисто надає кольсультації громадянам для вирішення складних питань.

Інформація

Надає послуги пенсійного забезпечення фізичним, юридичним особам, громадянам, які виїхали за територію країни, а також адміністративні, інформаційні та інші.

Інспектори установи уважно ставляться до відвідувачів і готові допомогти в вирішенні всіх питань на кожному етапі оформлення пенсій – від подачі заяви до доставки коштів отримувачу. Ознайомлюють з формами і зразками документів, які потрібно зібрати, щоб отримати виплату, на яку є законне право, і надають всю потрібну інформацію. З метою покращення якості роботи управління і забезпечення дотримання норм законодавства в відповідній сфері, керівництво закладу особисто веде прийом громадян в визначений час протягом тижня. Управління пенсійного фонду видає посвідчення, довідки, витяги з документів, які необхідні для фізичних, або юридичних осіб.

Управління веде постійну просвітницьку діяльність. Організовує навчальні семінари, круглі столи, зустрічі з громадянами, навіть флешмоби для того, щоб ознайомити людей з функціями Пенсійного фонду, способом розподілу коштів і принципами його наповнення. Разом з тим, закликати українців потурбуватися про свої зрілі роки і прийняти участь в програмі обов’язкового державного страхування.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Паленик Ольга Іванівна — начальник управління
Вища організація:
Пенсійний фонд України

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 16:45
Оновлення даних: 23.12.2016 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.