Універсальний львівський довідник

УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ГАЛИЦЬКОМУ РАЙОНІ М. ЛЬВОВА

Фактична адреса:
79070м. Львів, просп. Червоної Калини, 35, оф. 304
Телефон основний:
(032) 2224528
Телефони:
(032) 2456049

Про компанію

Керівник:
Паленик Ольга Іванівна — начальник управління
Вища організація:
Пенсійний фонд України

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Організовує процес призначення, нарахування, перерахунку і доставки пенсій, допомоги на поховання, пожиттєвого утримання суддів та інших виплат, передбачених законодавством. А також взяття на облік платників єдиного та страхових внесків, обчислення сум та прийом коштів. Надає адміністративні послуги: видачу посвідчень, довідок, необхідної інформації, в тому числі даних про стан пенсійної справи та інше. Керівництво установи особисто надає кольсультації громадянам для вирішення складних питань.

Рекламна інформація:

Надає послуги пенсійного забезпечення фізичним, юридичним особам, громадянам, які виїхали за територію країни, а також адміністративні, інформаційні та інші.

Інспектори установи уважно ставляться до відвідувачів і готові допомогти в вирішенні всіх питань на кожному етапі оформлення пенсій – від подачі заяви до доставки коштів отримувачу. Ознайомлюють з формами і зразками документів, які потрібно зібрати, щоб отримати виплату, на яку є законне право, і надають всю потрібну інформацію. З метою покращення якості роботи управління і забезпечення дотримання норм законодавства в відповідній сфері, керівництво закладу особисто веде прийом громадян в визначений час протягом тижня. Управління пенсійного фонду видає посвідчення, довідки, витяги з документів, які необхідні для фізичних, або юридичних осіб.

Управління веде постійну просвітницьку діяльність. Організовує навчальні семінари, круглі столи, зустрічі з громадянами, навіть флешмоби для того, щоб ознайомити людей з функціями Пенсійного фонду, способом розподілу коштів і принципами його наповнення. Разом з тим, закликати українців потурбуватися про свої зрілі роки і прийняти участь в програмі обов’язкового державного страхування.

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
20847365

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 16:45

Службова інформація

Дата перевірки:
23.12.2016