Універсальний львівський довідник

МАРІОТ МЕДІКАЛ ЦЕНТР, ТОВ

Адреса:
82200, Львівська обл., м. Трускавець, вул. Роксолани, 6
Телефон основний:
Телефони:
Факс:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

На базі готельно-оздоровчого комплексу «Маріот Медікал Центр» за направленням лікаря проводиться лікування багатьох захворювань і діагностичне обстеження із застосуванням сучасної лабораторної діагностики, ультразвукового дослідження внутрішніх органів, рентгенологічного дослідження, фиброгастродуоденоскопии, іридодіагностики і ректоманоскопії.

Санаторне лікування в Трускавці засноване на використанні природних лікувальних факторів і апаратної фізіотерапії. Лікування мінеральними водами Трускавця в поєднанні з бальнео фізіотерапевтичними процедурами забезпечує стійкий оздоровчий ефект.

Рекламна інформація:

Сучасний трьохзірковий готель європейського зразка з медичними послугами „Маріот Медікал Центр” – курортний комплекс, який задовольнить потреби найвибагливіших гостей.
Відкрив свої гостинні двері зовсім недавно. Знаходиться в тихому затишному куточку, в самому центрі міста, в 100 метрах від центрального (нижнього) бювету мінеральних вод. Готель «Маріот Медікал Центр» пропонує гостям 28 комфортабельних номерів оснащених у відповідності до міжнародних стандартів. Приїжджаючи сюди, гості готелю – туристи і бізнесмени –потрапляють в обстановку вишуканого комфорту , який відповідає сучасним потребам людини. Все тут створено для одного – щоб Ви почували себе зручно та комфортно.

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
31518588

Службова інформація

Дата перевірки:
28.03.2019