Контакти

Адреса:
79053, м. Львів, вул. Володимира Великого, 52
Телефони:
Факс:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

КАСКАДБУД, ТОВ

Контакти

Адреса:
79053, м. Львів, вул. Володимира Великого, 52
Телефони:
Факс:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Адреса:
79053, м. Львів, вул. Володимира Великого, 52
Телефони:
Факс:

Діяльність

Будівництво житлових та промислових об’єктів. Ремонтно-оздоблювальні роботи.
Інжиніринг
Генеральний підряд
Промислове будівництво
Капітальне будівництво
Реконструкція будівель та споруд
Ремонтно-оздоблювальні роботи
Технічний нагляд
Котеджне будівництво

Інформація

Це сучасна будівельна компанія, що здійснює свою діяльність на ринку будівельних послуг Львова та області. За час своєї роботи компанія здобула визнання клієнтів та статус надійного партнера у спільному веденні бізнесу.
Принцип діяльності нашої компанії - дотримання контрактних умов договору (терміни), відповідність реального стану будівництва до календарного графіку виконання робіт, що затверджено замовником, надійність збудованих споруд та своєчасне введення об’єкту будівництва в експлуатацію. Пріоритетними видами діяльності є повний цикл промислового будівництва, реалізація житлових комплексів, зведення споруд комерційної нерухомості. Кадрова політика, та постійне прагнення бути кращими компанії ТОВ ”Каскадбуд” дало змогу створити команду, яка спроможна реалізувати масштабні та складні проекти, із використанням найсучасніших матеріалів та технологій.
Наші проекти говорять самі за себе, й доводять, що ТОВ ”Каскадбуд” це будівельна компанія фахівців, яка здатна задовольнити амбіції замовника будь-якої складності. Але щоб успішно здійснювати будівництво у Львові та області кожній компанії потрібна хороша матеріально-технічна база, новітнє програмне забезпечення, власний автопарк спеціалізованої техніки та надійні постачальники, саме сукупність цих факторів надає нам перевагу, як компанії, що розуміється на будівництві.

Рубрики

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Оновлення даних: 02.02.2021 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.