Універсальний львівський довідник

Б’ЮТІ, ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ САЛОНІВ КРАСОТИ

Фактична адреса:
79019м. Львів, вул. Липинського, 36
Телефон основний:
Телефони:

Про компанію

Чисельність працівників:
30

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Найкраще для салонів краси!

Продаж сучасного обладнання, меблів, інструментів, косметики і витратних матеріалів для перукарень, косметологічних, манікюрних та масажних кабінетів.

Навчання і підготовка майстрів краси: косметологів, перукарів-стилістів, візажистів, майстрів манікюру та педикюру, корекції зовнішності, керівників салонів краси, адміністраторів.

Консалтинг, методичні матеріали, допомога в організації салонів краси.

Рекламна інформація:

«Бьюті» - центр обслуговування, де можна придбати все для салонів краси, пройти грунтовне навчання, а також отримати вичерпні консультації щодо найновіших методик вдосконалення природної краси та організації власного бізнесу у цій сфері.

Наші консультанти з задоволенням допоможуть вам зорієнтуватися в морі пропозицій і підібрати саме те, що необхідне. Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта і пропонуємо скористатися нашим досвідом в оптимізації процесу обладнання салонів краси.

Вам запропонують найкращі товари для перукарень, косметичних та масажних кабінетів: функціональні меблі, якісні інструменти, обладнання і безпечну косметику для догляду за волоссям, депіляції, апаратної косметології, манікюру та педикюру, корекції брів і масажу, а також навчать цим користуватися!

Адже в навчальному центрі «Бьюті» проходять спеціалізовані курси та майстер-класи. Це ідеальне поєднання теорії і практики, яке формує професійні навички, стратегічне бачення успіху та способів його досягнення.

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
20809695

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Дата перевірки:
19.06.2017