Універсальний львівський довідник

ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ АВТОЦИСТЕРНАМИ

Фактична адреса:
81500Львівська обл., Городоцький р-н, м. Городок, вул. Івасюка, 2г
Поштова адреса:
81500, Львівська обл., Городоцький р-н, м. Городок, вул. Івасюка, 2г
Телефон основний:
Телефони:
Факс:

Про компанію

Рік заснування:
1999
Чисельність працівників:
150

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Транспортування вантажів автоцистернами: своєчасна доставка; міжнародні та регіональні перевезення; доставка великих замовлень автопоїздами.

В автопарку 100 цистерн, які мають специфічні технічні характеристики для забезпечення необхідних умов для перевезення харчових і нехарчових речовин: корпус з нержавіючої сталі чи термоізоляція, стаціонарний підігрів, 1-4 секційні, обладнані компресорами, зливними шлангами, кранами та інше.

Забезпечуємо постійний зв’язок з машинами і відслідковування маршруту.

Рекламна інформація:

Підприємство було засновано в 1999 році і на початку своєї діяльності доставляло вантажі однією цистерною. Тепер «Танк транс» відомий перевізник, який здійснює своєчасну доставку харчових і промислових речовин сучасними сідельними тягачами (Євро 2, Євро 3, Євро 4) і гарантує безпеку перевезень.

Щодня компанія доставляє сотні тон вантажів в країни Євросоюзу: фруктові концентрати, сиропи, молочні продукти, мелясу, олії, тваринні жири, виноматеріали, промислові жири, корми для тварин, кормові добавки та інше. Високотехнологічні цистерни підприємства обладнані спецтехнікою і засобами регулювання температурного режиму. Це забезпечує необхідні умови для збереження харчової цінності вантажів та їх властивостей під час транспортування.

«Танк транс» надає Замовникам страхові гарантії і можливість самостійно відслідковувати слідування вантажыв по маршруту.

Також фірма пропонує скористатися послугами спеціалізованої автомийки, де обслуговуються будь-які типи автопоїздів, цистерн, тягачів.

Графік роботи

Понеділок:
від 10:00 до 17:00
Вівторок:
від 10:00 до 17:00
Середа:
від 10:00 до 17:00
Четвер:
від 10:00 до 17:00
П'ятниця:
від 10:00 до 17:00

Службова інформація

Дата перевірки:
31.07.2019