Універсальний львівський довідник

КОМАНЧЕРО, БАДМІНТОННІ КОРТИ

Фактична адреса:
79031м. Львів, вул. Хуторівка, 4
Поштова адреса:
79031, м. Львів, вул. Хуторівка, 4-6
Телефон основний:
Телефони:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Захоплюючий спорт, доступний кожному! «Команчеро» пропонує: оренду бадмінтонних кортів, спортивного обладнання, спеціального взуття; групові та індивідуальні заняття з тренером, або без нього; тренування дитячих груп; спортивні корпоративи під проводом модеруючого тренера; ремонт спорядження; тестування ракеток; подарункові сертифікати на придбання товарів в спеціалізованому магазині «Команчеро».

Рекламна інформація:

Бадмінтонні корти «Команчеро» - це сім ігрових майданчиків з пружним нетравматичним покриттям і високими стелями, просторі зручні роздягалки з душовими, оренда спеціального взуття і спорядження. Тобто все необхідне для успішного тренування. Індивідуальні та групові заняття з дорослими та дітьми проводять кваліфіковані тренери. Перше пробне тренування – безкоштовне.

Бадмінтон – спортивна гра, в якій можуть приймати участь люди різного віку з будь-якою фізичною підготовкою. Водночас – це ефективний спосіб зняти стрес і поступово натренувати серцево-судинну систему, м’язовий корсет, розвинути гнучкість суглобів. Результат – спортивне тіло, сильне серце і чудовий настрій.

Все потрібне для гри можна взяти напрокат в комплексі «Команчеро». Ракетки, волани а також спеціальне взуття. При цьому не варто переживати за своє здоров’я – після кожного використання кросівки обробляються спеціальним спреєм, який дезинфікує і дезодорує їх. Така обробка - 100% гарантія безпеки ваших стоп.

Цікава пропозиція від «Команчеро» - спортивні корпоративи. Модеруючий тренер сформує команди і організує командну гру, під час якої можна відчути азарт, розім’яти м’язи після роботи в офісі та насолодитися взаємодією всіх членів групи.

Тренування на бадмінтонних кортах «Команчеро» - це чудова можливість активно відпочити і поспілкуватися з новими людьми.

Графік роботи

Понеділок:
від 10:00 до 22:00
Вівторок:
від 10:00 до 22:00
Середа:
від 10:00 до 22:00
Четвер:
від 10:00 до 22:00
П'ятниця:
від 10:00 до 22:00
Субота:
від 09:00 до 22:00
Неділя:
від 09:00 до 22:00

Службова інформація

Дата перевірки:
12.11.2018