Універсальний львівський довідник

ЛЬВІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ КОЛЕДЖ ГОТЕЛЬНО-ТУРИСТИЧНОГО ТА РЕСТОРАННОГО СЕРВІСУ

Фактична адреса:
79060м. Львів, вул. Пулюя, 34а
Телефон основний:
Телефони:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу гостинно запрошує гостей міста зупинитися у готелі закладу.

Пропонуємо проживання в дво- і тримісних номерах різного класу – економ, покращений стандарт і півлюкс. В добову вартість входить: сніданок, поселення дітей до 6 років, користування автостоянкою, телебачення. WI-FI – платний.

Конференц-сервіс: актовий зал на 200 осіб; мультимедійне обладнання, мікрофони, екран, проектор, фліпчарт кондиціонер, жалюзі.

Кейтеринг

Кейтеринг у Львові від навчально-виробничого комплекс «Перлина» на базі Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу – це не лише смачна їжа, це також оперативність та професіоналізм офіціантів, красиве та зручне сервірування столів і, звичайно, чітко скоординовані та продумані дії щодо організації вашого свята. Організовуємо, як невеликі фуршети від 20 осіб та маємо достатньо ресурсів для організації фуршетів на 500-1000 осіб.

Додаткові послуги: замовлення таксі, екскурсій, залізничних та авіа квитків, бронювання столиків в ресторанах та місць у театрі.

Рекламна інформація:

Готель «Перлина» від ЛПК готельно-туристичного та ресторанного бізнесу – чудове місце для проживання сімей з дітьми, великих туристичних груп, ділових людей, спортсменів та школярів. Готель може одночасно приймати 123 людини. Для них приготовані світлі затишні номери з всіма зручностями, смачні сніданки та стоянка для автотранспорту.

Переваги закладу – зручне розташування та високий рівень обслуговування за приємну ціну. Кваліфікований персонал готелю подбає про ваш відпочинок і задоволення культурних потреб. Ви можете скористатися послугами адміністратора, який замовить для вас екскурсію, квитки на виставу в театрі, забронює столик в будь-якому ресторані міста, підкаже, де варто побувати в нашому старовинному місті.

У готелі «Перлина» створені прекрасні можливості для проведення корпоративних заходів – семінарів, конференцій, тренінгів. Для цієї мети в нас є повністю обладнаний актовий зал, розрахований на 200 людей, а також два менших конференц-зали і кімнати для проведення бізнес переговорів.

Номер в готелі «Перлина» можна завчасно забронювати через мережу інтернет.

Графік роботи

Понеділок:
від 00:00 до 24:00
Вівторок:
від 00:00 до 24:00
Середа:
від 00:00 до 24:00
Четвер:
від 00:00 до 24:00
П'ятниця:
від 00:00 до 24:00
Субота:
від 00:00 до 24:00
Неділя:
від 00:00 до 24:00

Службова інформація

Дата перевірки:
12.06.2017