Контакти

Фактична адреса:
79026, м. Львів, вул. Персенківка, 48
Телефони:
Факс:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ОДЕСКАБЕЛЬ, ЛФ ПАТ

Контакти

Фактична адреса:
79026, м. Львів, вул. Персенківка, 48
Телефони:
Факс:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79026, м. Львів, вул. Персенківка, 48
Телефони:
Факс:

Діяльність

Підприємство пропонує кабельно-провідникову продукцію в широкому асортименті: телефонні, оптоволоконні, радіочастотні, силові, багатопарні, нагрівальні, LAN кабелі; підводні магістралі; проводи; шнури; електротехнічне обладнання; кабельна продукція з мідною і алюмінієвою жилою; високотехнологічні кабелі; господарські і супутні вироби.

Всі відпускаються з власного складу компанії в місті. Можлива доставка.

Інформація

Торговий дім «Одескабель» реалізує кабельну продукцію Одеського кабельного заводу, а також інших виробників з України, Росії та Білорусії. Підприємство має розвинену мережу представництв в десятьох містах України, одна з них - львівська філія ”Одескабель”.

Ми пропонуємо великий асортимент кабельно-провідникових виробів, які широко застосовуються в різних сферах забезпечення життєдіяльності людини, на виробництві, в телекомунікаціях, енергопостачанні, будівництві, машинобудівній і гірничій галузях економіки, тощо.

Вся продукція сертифікована і виготовляється на високотехнологічному обладнанні. ЇЇ бездоганну якість засвідчує той факт, що кабелі і провідники «Одесакабель» використовують в атомній енергетиці та на залізничному транспорті – об’єктах, які потребують гарантій найвищої якості та безпеки матеріалів і комплектуючих.

Торговий Дім є активним учасником великих галузевих спілок і об’єднань - Української корпорації «Укрелектро-Кабель» (м. Київ), Міжнародної Федерації виробників кабелю (м. Відень, Австрія) та інших.

Ми практикуємо індивідуальне ставлення до кожного клієнта: оперативна робота з замовленням, гнучка система знижок, можливість відтермінування платежів, доставка придбаного на місце роботи.

Рубрики

Про компанію

Рік заснування:
1999

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 17:00
Вівторок:
09:00 — 17:00
Середа:
09:00 — 17:00
Четвер:
09:00 — 17:00
П'ятниця:
09:00 — 17:00
Оновлення даних: 18.01.2021 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.