Універсальний львівський довідник

МЕБЛІ-СТИЛЬ, САЛОН МЕБЛІВ

Фактична адреса:
82402Львівська обл., м. Стрий, вул. Шевченка, 91
Телефон основний:

Про компанію

Керівник:
Турчин Володимир Володимирович

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Ім’я “Стиль” добре відоме споживачу, воно стало символом високої професійної репутації і виключної якості відпускної продукції.

За роки існування підприємство суттєво розширило географію продажу. Продукцію підприємства завжди можна впізнати: дивани та крісла вирізняються яскравою та неповторною індивідуальністю, естетичною привабливістю, різноманіттям та доступними цінами. Широкий асортимент меблів здатен задовільнити смаки найбільш вишуканих покупців. В пошуках оригінальних творчих рішень, підприємству вдається сумістити в своїх колекціях розкіш і благородство класики та мінімалізму з функціональністю авангардизму. Особлива увага приділяється при розробці моделей еліт-класу, з впровадженням останніх досягнень в галузі меблевих технологій та дизайну.

Меблева фабрика “Меблі-Стиль” уважно слідкує за будь-якими змінами моди та стилю на європейському та світових меблевих ринках і, при створенні нових моделей, намагається відповідати сучасним тенденціям. Висока якість м’яких меблів забезпечується суворим контролем над всім виробничим процесом – від початкового стану розробки, до випуску готової продукції.

Службова інформація

Дата перевірки:
11.01.2016