Універсальний львівський довідник

ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ

Фактична адреса:
79008м. Львів, Парк Високий Замок, 4
Телефон основний:

Про компанію

Керівник:
Хвойницький Михайло Григорович — генеральний директор
Рік заснування:
1957
Чисельність працівників:
400

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Виробляє і транслює в інформаційному просторі теле-, радіо- передачі інформативного, політичного, суспільного, освітнього, загально-культурного, благодійного та рекламного характеру. Програма ТРК Львів включає в себе демонстрацію розважальних програм, художніх, документальних фільмів, концертів та ін. Компанія розміщує рекламу, приймає участь в благодійних акціях, організовує і проводить прес-конференції, брифінги з можливістю прямої трансляції.

Рекламна інформація:

Є авторитетним і впливовим джерелом інформації в Західному регіоні. Колектив складається з творчих, амбітних людей, які мають своє бачення і підтримують політику компанії щодо формування суспільної думки. Глядацька аудиторія складає більше мільйона чоловік. 42% львів’ян щодня дивляться місцеве телебачення. Відданих слухачів також має і радіо.
ТРК Львів бере активну участь у політичних процесах, які проходять в країні і в регіоні, висвітлює громадське і релігійне життя Львова і області. Розміщує рекламу споживчих товарів, політичну і благочинну, анонсує суспільні, культурні і спортивні події. Організовує проведення конференцій, брифінгів, диспутів у конференц-залі ТРК, професійний звук і зйомку, можливість прямої трансляції, або запису.
Проекти ТБ: «Новини», ранкова передача «Добрий ранок, Львів!», суспільно-політичне ток-шоу «Вечір у Львові», аналітичний проект «Блокпост», інформаційно-спортивна «Перегони», патріотичні – «Звитяга» і «Хроніки війни», дитячі розважальні програми «Казки із торбинки» і «Мультляндія». Конструктивно, талановито, прогресивно – так можна охарактеризувати ефіри ЛОДТРК.
Редакція ТРК несе відповідальність згідно діючого законодавства за розповсюдження інформації, яка порушує авторські, особисті, суміжні права. Дотримується вимог щодо неприпустимості цензури; поширення неперевірених відомостей про правопорушення, які можуть негативно вплинути на хід розслідування, або репутацію особи; непоширення пропаганди насильства, жорстокості; не сприяє розпалюванню расової, політичної, релігійної ворожнечі.

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
22333937
Банк:
ДКУ

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Дата перевірки:
06.03.2019