Контакти

Фактична адреса:
79495, м. Львів, м. Винники, вул. Івасюка, 31
Факс:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ ВЕТЕРАНІВ ВІЙН ТА РЕПРЕСОВАНИХ ІМЕНІ ЮРІЯ ЛИПИ

Контакти

Фактична адреса:
79495, м. Львів, м. Винники, вул. Івасюка, 31
Факс:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79495, м. Львів, м. Винники, вул. Івасюка, 31
Факс:

Діяльність

Проводить ультразвукову, рентгенологічну, ендоскопічну, функціональну, клініко-лабораторну діагностику і подальше лікування в закладі за спеціальностями: терапія, неврологія, урологія, отоларингологія, абдомінальна хірургія, ортопедія і травматологія, з застосуванням фізіотерапевтичних і реабілітаційних методів терапії і відновлення організму хворих.

Воєнний госпіталь Львів надає кваліфіковану медичну допомогу: лікування хворих з патологією кістково-суглобової системи, остеопорозом, остеомієлітом, з порушенням функцій хребта і спинного мозку, ендопротезування кульшових і колінних суглобів, артроскопічні втручання на суглобах, малоінвазивні операції на хребті, хірургія поєднаної комбінованої травми, варикозу і гострого тромбофлебіту з міні доступами, алопластика гриж з застосуванням пропіленової сітки, відеоендоскопічні операції на носі і поєднаних пазухах, транурертальна резекція пухлин простати і сечового міхура, стоматологія і протезування зубів.

Для наших пацієнтів доступні бальнеологічні, електросвітлові, тактильні процедури, різноманітні масажі і лікувальна фізкультура в тренажерному залі.

Інформація

Заснований ще у березні 1946 року. Сьогодні це потужний лікувально-діагностичний заклад, в якому надається медична допомога ветеранам і інвалідам війн, репресованим особам та членам їхніх сімей, ліквідаторам аварії на ЧАЕС, людям похилого віку. Тут створені всі умови для комфортного перебування людей з особливими потребами, пандуси, опори, скеровуючі таблички, вісім просторих ліфтів і інші об’єкти інфраструктури, а також достатня кількість персоналу, щоб забезпечити уважний догляд і турботу.

Воєнний госпіталь Львів забезпечений новітнім обладнанням і сучасною діагностичною апаратурою з програмним забезпеченням і високим ступенем інформативності, що дозволяє точно визначити захворювання і провадити ефективне лікування пацієнтів.
Лікарський колектив закладу нараховує більше 1000 чоловік. З них 5 заслужених лікарів і 2 кандидата медичних наук. Очолює клініку заслужений лікар України Федунь Петро Іванович. В КЗ прийняті високі критерії відбору працівників усіх ланок - кваліфікація, досвід роботи в складних клінічних умовах і щирі людські якості.
У корпусах знаходяться: чотири терапевтичних, два неврологічних, хірургічне, ЛОР, урологічне, два ортопедичних відділення, а також відділення кістково-гнійної хірургії, анестезії і інтенсивної терапії, приймальне, поліклінічне, фізіотерапевтичне, рентгенологічне, туберкульозне, відділення гіпербаричної оксигенації, клініко-діагностична лабораторія, стоматологічні і зубопротезні кабінети, та служби забезпечення.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Федунь Петро Івагович — головний лікар
Рік заснування:
1946

Графік роботи

Понеділок:
00:00 — 24:00
Вівторок:
00:00 — 24:00
Середа:
00:00 — 24:00
Четвер:
00:00 — 24:00
П'ятниця:
00:00 — 24:00
Субота:
00:00 — 24:00
Неділя:
00:00 — 24:00
Оновлення даних: 21.03.2019 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.