Універсальний львівський довідник

НОУТБУК ЦЕНТР™, ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН

Фактична адреса:
79005м. Львів, вул. Зелена, 5
Телефон основний:
(032) 2320550
Телефони:
(067) 3250201

Про компанію

Керівник:
Бобкова Наталя — директор
Рік заснування:
2002

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Найкраще місце, щоб купити ноутбук, планшет, сумку і чохол для нього та необхідні аксесуари; на придбаний товар надається гарантія; обслуговування гарантійної техніки , професійний ремонт і профілактика – в сервісному центрі фірми; обмін старої техніки на нову з оплатою різниці; уцінені та користовані ноутбуки; готівковий і безготівковий розрахунок; доставка в межах міста і по Україні (перевізник – Нова пошта); доставка аксесуарів (при умові придбання ноутбука) – безкоштовна.

Рекламна інформація:

«Ноутбук-Центр» - спеціалізована компанія, яка з 2002 року займається продажами і ремонтами ноутбуків і планшетів у Львові і всій Україні. Ми пропонуємо комп’ютерну техніку найкращих світових виробників – Apple, Lenovo, Dell, Asus, PackardBell, Gate Way, Fujistu-Siemens та інших. Ми гарантуємо, що весь придбаний товар – оригінальний продукт престижних марок. Підтвердженням цього є надання гарантійного терміну, який визнається при умові правильної експлуатації.

Ми постійно дбаємо про те, щоб представити споживачам найкращі варіанти за оптимальними цінами. Наші ціни завжди конкурентні. Якщо ви знайшли в іншому місці нижчу ціну, повідомте своєму менеджеру – ми запропонуємо таку ж або кращу! Приємна послуга – обмін старого ноутбука на новий. Ви просто доплачуєте різницю!

В «Ноутбук-Центрі» працює команда професіоналів, які зацікавлені в найкращому виконанні своєї роботи і її результатах. Тут практикується індивідуальний підхід до покупців. Якщо ви – спеціаліст або новачок, кваліфікований продавець-консультант запропонує вам допомогу в виборі саме тієї моделі, яка буде відповідати меті придбання (робочий, ігровий, розважальний гаджет) і вашим матеріальним можливостям.

Ключові слова:

ноутбуки, ноутбуки уцінені, планшети, компютерний сервіс, сумки для ноутбуків, рюкзаки для ноутбуків, чохли для ноутбуків, сумки для планшетів, чохли для планшетів, гарантійне обслуговування, авторизований сервіс, комп’ютер, комп’ютери, комп’ютерна техніка, компютерні комплектуючі

Графік роботи

Понеділок:
від 10:00 до 19:00
Вівторок:
від 10:00 до 19:00
Середа:
від 10:00 до 19:00
Четвер:
від 10:00 до 19:00
П'ятниця:
від 10:00 до 19:00
Субота:
від 10:00 до 17:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Бобкова Наталя
Дата перевірки:
05.07.2017