Універсальний львівський довідник

НОУТБУК ЦЕНТР™

Фактична адреса:
79005м. Львів, вул. Зелена, 5
Телефон основний:
Телефони:

Про компанію

Керівник:
Бобкова Наталя — директор
Рік заснування:
2002

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Найкраще місце, щоб купити ноутбук, планшет, сумку і чохол для нього та необхідні аксесуари; на придбаний товар надається гарантія; обслуговування гарантійної техніки , професійний ремонт і профілактика – в сервісному центрі фірми; обмін старої техніки на нову з оплатою різниці; уцінені та користовані ноутбуки; готівковий і безготівковий розрахунок; доставка в межах міста і по Україні (перевізник – Нова пошта); доставка аксесуарів (при умові придбання ноутбука) – безкоштовна.

Рекламна інформація:

«Ноутбук-Центр» - спеціалізована компанія, яка з 2002 року займається продажами і ремонтами ноутбуків і планшетів у Львові і всій Україні. Ми пропонуємо комп’ютерну техніку найкращих світових виробників – Apple, Lenovo, Dell, Asus, PackardBell, Gate Way, Fujistu-Siemens та інших. Ми гарантуємо, що весь придбаний товар – оригінальний продукт престижних марок. Підтвердженням цього є надання гарантійного терміну, який визнається при умові правильної експлуатації.

Ми постійно дбаємо про те, щоб представити споживачам найкращі варіанти за оптимальними цінами. Наші ціни завжди конкурентні. Якщо ви знайшли в іншому місці нижчу ціну, повідомте своєму менеджеру – ми запропонуємо таку ж або кращу! Приємна послуга – обмін старого ноутбука на новий. Ви просто доплачуєте різницю!

В «Ноутбук-Центрі» працює команда професіоналів, які зацікавлені в найкращому виконанні своєї роботи і її результатах. Тут практикується індивідуальний підхід до покупців. Якщо ви – спеціаліст або новачок, кваліфікований продавець-консультант запропонує вам допомогу в виборі саме тієї моделі, яка буде відповідати меті придбання (робочий, ігровий, розважальний гаджет) і вашим матеріальним можливостям.

Ключові слова:

ноутбуки уцінені, планшети, компютерний сервіс, сумки для ноутбуків, рюкзаки для ноутбуків, чохли для ноутбуків,

Графік роботи

Понеділок:
від 10:00 до 19:00
Вівторок:
від 10:00 до 19:00
Середа:
від 10:00 до 19:00
Четвер:
від 10:00 до 19:00
П'ятниця:
від 10:00 до 19:00
Субота:
від 10:00 до 17:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Бобкова Наталя
Дата перевірки:
10.07.2019