Універсальний львівський довідник

НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ, МВП

Фактична адреса:
79017м. Львів, вул. Водогінна, 2, оф. 121
Телефон основний:
Телефони:
Факс:

Про компанію

Рік заснування:
1998

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Компанія пропонує купити: металопластикові вікна, двері, відливи, козирки; в’їзні, гаражні, автоматичні, панорамні, промислові ворота; захисні, тканинні, день-ніч ролети; вертикальні, горизонтальні, бамбукові, дерев’яні, String та Venus жалюзі; фасадні, балконні, вентиляційні, віконні алюмінієві системи; офісні перегородки; перила.

Фірма встановлює і монтує власні конструкції, здійснює гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Рекламна інформація:

Компанія «Нові технології» започаткована в 1998 році в Хмельницькому, як невеличке підприємство з вироблення металевих жалюзі. Сьогодні це – масштабний бізнес, який володіє мережею роздрібних магазинів, виробничих цехів і широкою дилерською базою в усіх регіонах країни.

Ми постачаємо на вітчизняний ринок різноманітні конструкції з ПВХ, сонцезахисні системи для вікон і дверей, захисні ролети, ворота різного призначення. Для їх виробництва нам постачають відмінні матеріали і комплектуючі. Вся продукція сертифікована, її якість засвідчена і доведена, переконатися в цьому можна, якщо ознайомитися з відгуками задоволених клієнтів на сторінках соцмереж.

Крім якості, велике значення має естетично привабливий вигляд товару для дому, його стійкість до навантажень і високі експлуатаційні характеристики. Сім цим критеріям відповідає продукція компанії «Нові технології».

Прикрасимо вашу оселю разом!

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 17:00
Вівторок:
від 09:00 до 17:00
Середа:
від 09:00 до 17:00
Четвер:
від 09:00 до 17:00
П'ятниця:
від 09:00 до 17:00

Службова інформація

Дата перевірки:
09.05.2017