Універсальний львівський довідник

МАЗОХ, КАФЕ

Фактична адреса:
79008м. Львів, вул. Сербська, 7
Телефон основний:
(032) 2356872
Телефони:
(050) 3710440

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Відомий на весь світ письменник Леопольд фон Захер Мазох народився у Львові. Про це та інше в Мазох-cafe.

Спекотно. Гостро. Літературно.

Особливості кухні: їжа з афродизіаками, індивідуальні екстремальні коктейлі, атракційне обслуговування, тематичні атрибути та сувеніри.

Мазох-cafe бере участь у культурному та туристичному житті Львова, тут проводяться тематичні акції та презентації книг.

Рекламна інформація:

Мазох-cafe — ресторан мережі концептуальних авторських ресторанів «!ФЕСТ», розташований на вулиці Сербській, у центральній частині Львова. Мазох-cafe відтворює камерну атмосферу у стилі творів Леопольда фон Захер-Мазоха, на стінах цитати та предмети пов’язані із мазохізмом, двері до ресторану виконані у вигляді замкової шпарини, яка символізує вуаєризм.

Перед входом до закладу споруджено перший у світі пам’ятник письменнику Леопольду фон Захер-Мазоху. Особливістю пам’ятника є кишеня у штанах з правого боку, на дні якої містяться чоловічі геніталії, які можна намацати, якщо засунути руку в кишеню.

Ключові слова:

мазох львів, кафе мазох у львові, мазох кафе львів, львів мазох кафе, кафе у львові, цікаві місця у львові, цікаві кафе львова, локаль, фест, локалівські ресторани, мережа локаль, фест холдинг емоцій, оригінальні ресторани львова, оригінальний ресторан, куди зводити друзів у львові, кафе ресторани львова, ресторани в центрі львова, кафе бари ресторани львова, меню, адреса, фото, ціни, карта, цікаві ресторани львова, цікаві заклади львова, цікаві місця у львові, де відсвяткувати день народження у львові, львів куди піти, фест холдинг емоцій, оригінальні ресторани львова, оригінальний ресторан, куди зводити друзів у львові, ресторани львів, ресторани у львові, найкращі ресторани львова, кращі ресторани львова, ресторани львова відгуки, львівські ресторани, ресторани львівщини, кафе ресторани львова, ресторани в центрі львова, кафе бари ресторани львова, ресторани львова

Графік роботи

Понеділок:
від 16:00 до 04:00
Вівторок:
від 16:00 до 04:00
Середа:
від 16:00 до 04:00
Четвер:
від 16:00 до 04:00
П'ятниця:
від 16:00 до 04:00
Субота:
від 16:00 до 04:00
Неділя:
від 16:00 до 04:00

Службова інформація

Дата перевірки:
20.01.2016