Універсальний львівський довідник

БУДІВНИЦТВО ГІДРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ

Адреса:
21050, м. Вінниця, вул. Соборна, 38, оф. 17
Телефон основний:
(067) 4322332
Телефони:
(0432) 579059

Про компанію

Керівник:
Вергелес Альбіна Равилівна — Директор
Рік заснування:
2000
Чисельність працівників:
12

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Будівництво
  • Будівництво будівель

Продукція, послуги:

Розробка систем автоматизації. Впровадження відновлюваних джерел енергії. Будівництво та обслуговування гідроелектростанцій. Проектування та виготовлення обладання для продукування штучного снігу. Проектування та встановлення когенераційних установок. Програмне забезпечення для систем автоматизації.

Рекламна інформація:

Компанія «Scotta» використовує найкращі італійські традиції будівництва у виробництві гідроелектростанцій. Від мінігідроелектростанцій до установок понад 40 МВт «Scotta» пропонує рішення, які поєднують екологічну стійкість і економічну ефективність. У процесі побудови електростанцій дотримуються всі виробничі процеси від проектування турбін до розробки програмного забезпечення для автоматизації, від виготовлення кожної окремої деталі обладнання до повного його запуску. З 1990 р підприємство побудувало або провело реконструкцію більш ніж 130 гідроелектростанцій.

Професіоналізм і відповідальність персоналу повною мірою виражаються в роботах, що вимагають високої точності виконання, при реконструкції існуючого обладнання. Для реконструкції об’єктів, які десятки років чесно відслужили, необхідні технічні знання і рішення, які відносяться до різних епох і які були реалізовані різними, а іноді і застарілими, технологіями.

Підприємство «Scotta» займається вирішенням бюрократичних формальностей необхідних для будівництва нового об’єкта або розширення вже існуючого. Отже, клієнт дійсно може придбати рішення «під ключ». Програми технічної підтримки та сервісного обслуговування засновані на реальних потребах кожного об’єкта і гарантують техніко-економічну ефективність обладнання для повного задоволення клієнта.

Когенерація електроенергії і тепла швидко розвинулася в останні десятиліття, як в плані технологій, так і в плані розповсюдження.

Ключові слова:

гідроелектростанції, будівництво гідроелектростанцій, сонячні панелі, штучний сніг, комбінована теплоенергетика, автоматизація промислових процесів, проектування автоматичного обладнання, монтаж автоматичного обладнання, софт для автоматизації, обслуговуванні промислового автоматичного обладнання, відновлювані джерела енергії, де купити сонячні панелі, проектування турбін з автоматичним контролем, установка турбін з автоматичним контролем, сонячні панелі Україні, купити сонячні панелі, сонячна панель, сонячні панелі для дому, ціна сонячної панелі, встановлення сонячних панелей, виробництво сонячних панелей, монтаж сонячних панелей, сонячні батареї купити, купити сонячну батарею для дому, де купити сонячні батареї в Україні, фотоелектричні системи, сонячна енергетика України, міні-когенераційні установки, сонячні елементи купити, сонячні електростанції, вітрові електростанції купити, проектування будівництво запуск гідроелектростанцій під ключ, міні гідроелектростанція, малі гідроелектростанції, міні гідроелектростанція купити, міні гідроелектростанції ціна, міні гес ціна, малі ГЕС, мікро гес, гідро електро станції, виробництво штучного снігу, виробництво обладнання для вироблення снігу., штучний сніг купити, гармати для снігу, обладнання для виробництва снігу, установка для штучного снігу, виготовлення обладнання, генератор снігу, проектування обладнання для теплоенергетики, установка комбінованого теплоенергообладнання, програмно-апаратна інфраструктура, технічне обслуговування обладнання, програмне забезпечення, пультові системи управління, програмні системи управління

Маркетингова інформація

Торгова марка:
Scotta, Італія

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
2177125449
Банк:
рАЙФФАЙЗЕН бАНК аВАЛЬ
МФО:
380805
Р/рахунок:
2600210583

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Вергелес Альбіна Равилівна — директор
Дата перевірки:
14.07.2016