Універсальний львівський довідник

ТАНГО ТРЕВЕЛ, ТУРОПЕРАТОР

Фактична адреса:
79008м. Львів, пл. Осмомисла, 1, оф. 6
Телефон основний:
Телефони:
Факс:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Різноманітні туристичні пропозиції, які вас приємно вразять своє ціною: найкращі тури до Європи - індивідуальні, групові, вік-енд, тематичні, святкові, регулярні та шопінг поїздки у 22 країни; відпочинок та екскурсії на морі, в горах, фьордах, термалах, парках розваг та атракціонів; перевезення літаком, автобусом, автомобілем чи паромом.

Турагенція надає можливість поїхати в Європу за надзвичайно низькою ціною, або навіть безкоштовно. Для цього потрібно взяти участь в одній з акцій, або залучити до неї друзів.

Рекламна інформація:

Львівська туристична компанія Tango Trevel - один з небагатьох на ринку, яка обрала свій напрямок туризму і зосереджується на вдосконалені маршрутів, розширенні переліку послуг і розробці акційних пропозицій. Завдяки такій стратегії стало можливим запропонувати вітчизняним туристам здійснити поїздку в Європу і при цьому заощадити кошти! Навіть є варіанти, через які ви можете потрапити в Європу безкоштовно!

Продукт турфірми можна придбати в офісі, на офіційному сайті, а також в наших агентів, які знаходяться буквально в кожному місті країни. Багато престижних турагенств, мають з нами партнерські відносини і з задоволенням пропонують своїм клієнтам наші тури: Coral Trevel, Астера, ТАМіТАМ, Західна Перлина, Кумпель-тур, Dream Trevel та багато інших.

Менеджери і оператори уважно ставляться до клієнтів і допомагають обрати тур, оформити необхідні документи і підготуватися до подорожі.

На сайті фірми і на сторінках в соцмережах можливо ознайомитися з відгуками тих, хто вже скористався послугами Танго Тревел, і переконатися, що поїздки до Європи з нами – це завжди приємні враження.

Графік роботи

Понеділок:
від 10:00 до 19:00
Вівторок:
від 10:00 до 19:00
Середа:
від 10:00 до 19:00
Четвер:
від 10:00 до 19:00
П'ятниця:
від 10:00 до 19:00
Субота:
від 10:00 до 17:00

Службова інформація

Дата перевірки:
08.05.2017