Універсальний львівський довідник

HIGHLIGHT, МОВНА ШКОЛА

Адреса:
79013, м. Львів, вул. Чупринки, 46
Телефон основний:
(093) 9939643
Телефони:
(068) 5171588

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Освіта дорослих та інші види освіти

Продукція, послуги:

Ми вивчаємо:
- Англійську мову
- Німецьку мову
- Італійську мову
- Іспанську мову
- Польську мову
- Французьку мову
- Арабську мову

Рекламна інформація:

Мовна школа HighLight займається за перевірною методикою англійських вищих навчальних закладів. Навчання базується на розробленій програмі, яка включає: читання, писання, говоріння, слухання, засвоєння лексики, граматики та відеоуроки.

На заняттях Ви отримуєте повний набір для того, щоб зрозуміти іноземця при усній розмові, по телефону чи скапі, та у переписці у соціальних мережах.

Займаємося ми за закордонними підручникими.

Ми працюємо у форматі малих груп: 4- 8 людей. Такий формат груп, на наш погляд, є найоптимальнішим для якісного результату. Групи поділяються за рівневою системою. Навчання проводиться у денни, обідній та вечірній періоди.

Курси з іноземної мови High Light у Львові пропонують ефективне та швидке навчання у групах від 4 до 8 чоловік за програмою “Загального курсу”. Під час курсу для кожного рівня вивчається спеціальна програма загального характеру та додатково граматика.

Заняття проходять в атмосфері доброзичливості, затишку та комфорту. Розклад занять формується у зручний для Вас час. Це можуть бути як ранкові заняття, так і обідні та вечірні години.

З кожно курсу пропонуємо на вибір навчання за наступними програмами:
► групові заняття: інтенсивність – 2 рази на тиждень
тривалість заняття – 1 год 30 хв
тривалість курсу – 4, 5 місяці (40 занять)
► напівіндивідуальні заняття: інтенсивність – 1-4 рази на тиждень
тривалість заняття – 1 год. 30 хв.
ціна = 75 грн. / зан. з однієї людини
► індивідуальні заняття: інтенсивність – 1-4 рази на тиждень
тривалість заняття – 1 год. 30 хв.
ціна = 100 грн./заняття

Окрема увага приділена вивченню англійської мови. Пропонуємо вивчення мови загальне для всіх слухачів будь-якого рівня знань у групових або ж індивідуальних заняттях. Також у нас запропоновані наступні спеціальні курси:
● курс граматики з англійської мови
● підготовка до тестів ( ЗНО з англійської мови, української мови та літератури, IELTS, TOEFL ) у нас проходить індивідуально. Кількість занять залежить від рівня знань та особистого сприйняття інформації кожного студента.
● курс для бізнесу
● для туризму ( всього 10 занять по 1 год. 30 хв. і ви матимите багаж знань необхідний для відпустки закордоном)
● літній інтенсив
● англійська для дітей
● корпоративне навчання

Ключові слова:

курси іноземних мов, англійська для дітей, бізнес курси англійської, інтенсивні курси англійської, вивчення іноземних мов, курси ділової англійської, репетитор, вивчити англійську мову, викладач англійської мови, вчимо, викладаємо англійську мову, вчитель іноземних мов, дитячі мовні курси львів, індивідуальні курси англійської мови, іноземні мови курси, інтенсив, інтенсивні курси, іспанську мову курси, кращі курси англійської мови, англійська мова львів, у львові, німецької мови, французької мови, мовні школи львів, підготовка до ielts, toefl, зно, зовнішнє незалежне оцінювання, зовнішнього незалежного оцінювання, вступних іспитів, екзаменів, прискорений курс англійської мови, репетиторство, уроки англійської, центр вивчення іноземних мов, школа англійської мови, школи іноземних мов, курси розмовної англійської, індивідуальне вивчення англійської, як швидко вивчити англійську, лінгвістичні центри львова, корпоративні курси англійської мови, репетитор англійської для дитини, курси англійської для виїзду закордон, експрес-курс англійської, англійська для туристів, дешеві курси з англійської, розмовна англійська, англійська для початківців, англійська з нуля, уроки англійської для початківців, швидко вивчити англійську, як легко вивчити англійську, курси польської мови, італійської мови, французької мови, арабської мови, іспанської мови, німецька, французька, італійська, іспанська, польська, арабська, intermediate, pre-intermediate, upper-intermediate, advanced, англійська для новачків, вивчення мови з нуля, курси мов для компаній, групові заняття, лінгвістичні центри, мовна школа львів, мовні курси у львові, ціна, ціни, вартість

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
3220207304

Службова інформація

Профіль редагував:
Ульяна
Дата перевірки:
24.10.2016