Універсальний львівський довідник

САЛЬВЕ, АПТЕЧНИЙ ПУНКТ №1

Фактична адреса:
79059м. Львів, вул. Миколайчука, 9
Телефон основний:
(067) 2233578

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Повний спектр фармацевтичної продукції та виробів медичного призначення.

Лікарські засоби, біологічно-активні добавки, предмети гігієни та товари для дітей, дермокосметика відомих французьких марок.

Рекламна інформація:

Наша робота спрямована на збереження і забезпечення здоров’я населення, на покращення його якості шляхом надання висококваліфікованої фармацевтичної допомоги.

Ми працюємо над забезпеченням населення відповідними ліками належної якості, які реалізуються в належних умовах, за доступною ціною, у зручному місці і в потрібний час.

Також, нам приємно повідомити про старт у жовтні 2011 року проекту екологічно чистої упаковки при відпуску ліків. Даний проект передбачає відпуск ліків у паперових пакетах, що підлягають вторинній переробці. Таким чином, ми разом з Вами піклуючись про здоров’я - піклуємось про довкілля.

Ключові слова:

аптечна довідка, пошук ліків, аптека львів, адреси аптек львова, продаж медикаментів, французька лікувальна косметика львів, антибіотики, антисептики, аптечні мережі, довідкова аптек, купити ліки, лікарські засоби, медикаменти, медичні засоби, медичні товари, продаж товарів медичного призначення, фармацевтичні засоби, в шевченківському районі, шевченківський район

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
36248737

Службова інформація

Дата перевірки:
10.02.2016