Універсальний львівський довідник

SOCAR, АЗС

Фактична адреса:
80383Львівська обл., Жовківський р-н, с. Малехів, вул. Жовківська, 14
Телефон основний:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Бездоганне пальне NANO – продукт компанії SOKAR Enerdgy.

Заправка автомобілів бензином 92, 95, NANO 95, 98; дизелем DIESEL NANO EXSTRO, NANO ДП; газом. Також на АЗС можна придбати мастила, охолоджуючі, гальмівні, гідравлічні рідини, новітній синтетичний продукт вищого ступеню очищення – AdBlue, косметику для авто та інше.

Безкоштовні сервіси: можливість скористатися ноутбуком, сканером і принтером;доступ до інтернету; підзарядка мобільних пристроїв; довідка про розклад авіарейсів і поїздів зі Львові і Києва; поліровка взуття; туалети; душ; користування пеленальним столиком.

Додаткові послуги: підкачка шин; парковка; мийка машин; чистка салону; хімчистка одягу; упаковка багажу; кафе; маркет.

При розрахунках приймаються платіжні картки і картки програми лояльності LEVEL.

Рекламна інформація:

АЗС SOKAR в Малехові – одна з мережі фірмових станцій компанії SOKAR Enerdgy, що реалізує в Україні і світі інноваційні нафтопродукти і газ вищої якості. Головний офіс знаходиться в Баку (Азербайджан).

Нафта і газ – природнє багатство Азербайджану. Сучасні технології перетворюють на сировину на інноваційні продукти вищої якості – пальне, мастильні матеріали та автокосметику, які достойно конкурують з продукцією відомих світових гігантів і успішно реалізуються на паливному ринку України і інших країн світу. Сьогодні марка пального NANO відома, як бездоганне пальне!

Кожна автозаправна станція SOKAR – це острів комфорту, який чекає вас на трасі. Крім тих послуг, які сьогодні пропонують на більшості АЗС, SOKAR представляє безкоштовні і додаткові сервіси. Тут можна привести в порядок своє авто, одяг, зовнішній вигляд, перепеленати дитя, попрацювати в інтернеті, з оргтехнікою, отримати довідки, забронювати квитки, випити ароматної кави і поїсти, придбати в магазині необхідні речі.

Тут цінують клієнтів і пропонують скористатися програмою лояльності LEVEL, взяти участь в різноманітних акціях, розіграшах, прийняти подарунки і спеціальні пропозиції.

Графік роботи

Понеділок:
від 00:00 до 24:00
Вівторок:
від 00:00 до 24:00
Середа:
від 00:00 до 24:00
Четвер:
від 00:00 до 24:00
П'ятниця:
від 00:00 до 24:00
Субота:
від 00:00 до 24:00
Неділя:
від 00:00 до 24:00

Службова інформація

Дата перевірки:
13.08.2019