Контакти

Фактична адреса:
79019, м. Львів, вул. Липинського, 50б
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

НІКО ЗАХІД МОТОРС, АВТОСАЛОН

Контакти

Фактична адреса:
79019, м. Львів, вул. Липинського, 50б
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79019, м. Львів, вул. Липинського, 50б
Телефони:

Діяльність

Продаж нових автомобілів Mazda від офіційного дилера; trade-in (обмін старих авто на нові); тест-драйв; гарантійний супровід; технічне обслуговування (всі види робіт, в т.ч. кузовні і фарбування); страхування; цифрова сервісна книжка; реалізація оригінальних запчастин, аксесуарів і автокосметики.

Прямо в салоні можна провести реєстрацію автотранспортного засобу і здійснити тюнінг придбаної моделі. Пропонуємо також скористатися програмою лояльності Mazda Service Club.

Інформація

Салон компанії «Захід-Моторс», офіційного дилера Mazda в Україні, відкрився в 2009 році. Він розташувався в центральній частині міста, що дуже зручно для клієнтів. Це солідна «скляна» будівля в сучасному стилі. В торгово-сервісному комплексі знаходиться show-room, в якому демонструють нові автомобілі, відділ замовлень, магазин запчастин, аксесуарів і автокосметики, СТО, офісні, складські приміщення, зони відпочинку і паркувальні майданчики.
В салоні пропонують моделі улюбленого бренду, які представлені в широкій кольоровій гаммі. Клієнти мають унікальну можливість провести тест-драйв автомобіля, який планують придбати, а також оформити документи, зареєструвати, застрахувати його і навіть удосконалити модель сучасними аксесуарами. Все це - не виходячи за межі салону.
Цікава пропозиція від компанії ”Захід-Моторс” – обмін старого автомобіля на новий з доплатою різниці. Ще один спосіб заощадити на покупці нового авто – участь в акціях, програмах лояльності і спеціальних сервісних пропозиціях.

Гарантійне обслуговування нової Mazda здійснюється за допомогою цифрової сервісної книжки, в якій ведеться облік техоглядів і робіт, що були виконані, і терміни тих, які плануються. На станції технічного огляду компанії працюють висококваліфіковані спеціалісти, вони виконують всі види робіт, як ремонтних, так і естетичних.
Гарантійний термін експлуатації автомобіля рахується з моменту продажу першому власнику і складає 36 місяців або 100 000 км.

Рубрики

Про компанію

Рік заснування:
2009

Графік роботи

Понеділок:
10:00 — 18:00
Вівторок:
10:00 — 18:00
Середа:
10:00 — 18:00
Четвер:
10:00 — 18:00
П'ятниця:
10:00 — 18:00
Субота:
10:00 — 16:00
Оновлення даних: 22.12.2020 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.