Універсальний львівський довідник

ГЛОБУС БАНК, КБ, ПАТ

Фактична адреса:
79005м. Львів, вул. Чайковського, 16
Телефон основний:
(032) 2358123
Телефони:
(044) 3920000

Про компанію

Рік заснування:
2007

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Надаємо повну гамму банківських послуг для населення та представників бізнесу.

Фізичним особам: відкриття і обслуговування рахунку; депозитні та кредитні пропозиції; обмін валют; електронні гроші «ГлобалМані»; оренда індивідуальних сейфів; страхування; банківські картки; переказ коштів по Україні і за кордон; інтернет-банкінг.

Для підприємців та корпоративних клієнтів: фінансування бізнесу; депозити; зарплатні програми; корпоративні пластикові карти; банківські гарантії; факторинг; операції з цінними паперами та валютою; консалтингові послуги.

Рекламна інформація:

ВАТ КБ «Глобус» розпочав свою діяльність в 2007 році і зарекомендував себе на ринку фінансових послуг, як такий, що динамічно розвивається і адекватно реагує на виклики часу. Регіональна сітка відділень складається з 28 закладів, кореспондентські відносини встановлені з 17 банками, також з банками-нерезидентами - DeutscheBankTrustCompanyAmericas NY і німецьким Bank AG.

Кредитний рейтинг установи постійно підіймається. В 2016 році Рейтингове Агентство «Експерт-Рейтинг» визначило його, як uaA+ і поліпшило прогноз з нейтрального на позитивний. Це свідчить про професіоналізм керівництва, правильно обрану стратегію побудови бізнесу і постійний контроль за операційними ризиками.

В банку «Глобус» запроваджено кодекс корпоративної поведінки і етики. Його дотримання є обов’язковим для всіх співробітників компанії. Таким чином вдається професійно і злагоджено діяти в разі порушень або конфліктів всередині колективу, або в відносинах з клієнтами банку.

КБ є членом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Незалежної Асоціації Банків України, Товариства всесвітніх міжбанківських фінансових телекомунікацій S.W.I.F.T., учасником Національного депозитарію України і систем грошових переказів «WESTERN UNION» та «MoneyGram», та інших міжбанківських об’єднань.

Комерційний банк «Глобус» - це наш професіоналізм і ваші перспективи!

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Дата перевірки:
04.05.2017