Універсальний львівський довідник

ОКСАНА РАТУШНА, ПСИХОЛОГ

Адреса:
79017, м. Львів, вул. Тарнавського, 59
Телефон основний:
(096) 1919906

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Охорона здоров’я
  • Медична практика
  • Інша діяльність у сфері охорони здоров’я людини

Продукція, послуги:

Якщо у Вас зараз складний період і Ви потребуєте професійної підтримки, або ж Вам просто необхідно довірливо поговорити, виговоритися, знаючи, що сказане залишиться між нами, я готова вислухати і почути Вас на очній консультації у Львові або онлайн.

Адже, практично всі ми зустрічаємось, як зі світлими, яскравими і радісними сторонами життя, так і з труднощами різної складності, які можуть травмувати, або навіть зламати, так і перебудувати, навчити, зміцнити, розширити і стимулювати до особистісного зростання. Все залежить від того, як нам вдається справитися з ними.

Інколи впоратися самостійно буває непросто, а то й неможливо. Однією з основних переваг, які відкривають для себе клієнти психолога, є можливість пройти через найскладніші періоди власного життя з професійною підтримкою.

Рекламна інформація:

Працюю із наступними запитами клієнтів:

- горе, втрата значущої людини;
- стресові та депресивні стани;
- складні життєві ситуації;
- почуття провини;
- тривожність;
- занижена самооцінка;
- хронічна втома, виснажені ресурси особистості;
- проблеми адаптації;
- труднощі із прийняттям рішення;
- труднощі у спілкуванні;
- екзистенційні проблеми, втрата змісту життя;
- питання самопізнання та самореалізації;
- питання творчого пошуку та особистісного росту та ін.

Вартість консультації (50 хв.) - 450 грн.

Ключові слова:

консультація психолога онлайн, допомога психолога у Львові, консультація психолога, послуги психолога Львів, психологічна допомога, психолог у львові, поради психолога, практичний психолог, лікар психолог, психолог львів відгуки, скільки коштують послуги психолога, вартість послуг психолога, потрібна консультація психолога, консультація з психологом, поради від психолога, потрібна порада психолога, кабінет психолога, консультації лікарів, психологія молодої сім’ї, допомога родині, психологія сімейних відносин, психолог з сімейних проблем, психологія, skype viber whatsapp, проконсультуватися з психологом через інтернет, психолог по скайпу, віднайти сенс у житті, що робити коли втрачаєш сенс життя, підлітковий психолог львів, сімейний психолог львів, психолог онлайн львів, порадьте психолога у львові, найкращі психологи львова, хороший психолог у львові, перевірені психологи львова, запис на консультацію до психолога, психологічна допомога по телефону, психологічна допомога львів, швидка психологічна допомога, психолог онлайн скайп, як пережити втрату людини, психологічна підтримка львів

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 14:30
Вівторок:
від 09:00 до 14:30
Середа:
від 09:00 до 14:30
Четвер:
від 09:00 до 14:30
П'ятниця:
від 09:00 до 14:30

Службова інформація

Профіль редагував:
Оксана Ратушна
Дата перевірки:
13.09.2018