Універсальний львівський довідник

ДЕКЛАРУВАННЯ ТА МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ ТОВАРІВ

Юридична адреса:
79041, м. Львів, вул. Кондукторська, 9, к. 2
Фактична адреса:
80383Львівська обл., Жовківський р-н, с. Малехів, вул. Дороша, 20а, к. 228
Телефон основний:
(067) 3742808

Про компанію

Керівник:
Ярцев Віктор Віталійович — директор

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Організація перевезення вантажів
  • Консультування з питань комерційної діяльності та управління

Продукція, послуги:

Пропонуємо скористатись послугами:
- декларування та митне оформлення товарів під ключ;
- акредитація, переакредитація, консультації у сфері зовнішньоекономічної діяльності;
- проведення усіх форм контролю до митного оформлення.

Компанія ZELINKA займається наданням комплексних послуг суб’єктам міжнародної торгівлі товарами. Перш за все, мова йде про надання послуг митного агентства, тобто про здійснення керівництва митним процесом, пов’язаним з імпортом, експортом і транзитом товару. Від свого створення наша компанія спеціалізується, перш за все, на режимах з економічними процесами.

Рекламна інформація:

З 2002 року митні органи акцептують компанію ZELINKA, як гаранта для забезпечення митних боргових зобов’язань в системі індивідуальної гарантії з використанням гарантійного свідоцтва і з тих пір забезпечення митних боргових зобов’язань, є стандартною складовою частиною наших послуг.

У зв’язку з вступом ЧР в ЄС наша компанія розширила спектр послуг, що надаються про служби, що стосуються здійснення інтракоммунітарной торгівлі товарами. Перш за все, мова йде про наступні послуги:
- здійснення звітності про переміщення товарів між ЧР і іншими членськими країнами ЄС (INTRASTAT);
- консалтинг в області застосування ПДВ при поставці товарів в інші членські - країни ЄС і при придбанні товарів в інших членських країнах ЄС.

Далі наша компанія надає логістичні послуги в області забезпечення переробних операцій в ЧР для іноземних суб’єктів, які складаються, перш за все, в:

- забезпеченні перевезень товарів, призначених для обробних операцій, в ЧР;
- пошуку відповідного переробника на території ЧР і посередництві при - реалізації операцій по переробці;
- забезпеченні зберігання товарів на території ЧР;
- забезпеченні перевезень перероблених товарів назад з території ЧР.

Мета нашої компанії - задовольняти потреби клієнтів в області митних послуг, митного консалтингу і консалтингу щодо акцизів, при цьому особливе значення приділяється довгостроковому співробітництву з клієнтами і вирішенню їх вимог з використанням індивідуального підходу.

Природно, що для досягнення вище зазначених цілей наші співробітники мають відповідну кваліфікацію і професіоналізм, а також ми володіємо високоякісним програмним оснащенням.

Найбільш відомими клієнтами нашої компанії є - філії всесвітніх концернів ТОВ «Tyco Electronics Czech», «Celestica Ráječko» і ТОВ «IMI International» (Norgren), ТОВ «Bernex Bimetallic», ТОВ «Andrew Telecommunications» і т.д.

Ключові слова:

митний брокер, митна декларація, митне оформлення, акредитація на митниці, вантажно митна декларація, митне регулювання, логістичні послуги, митне оформлення товарів, митно-брокерські послуги, попередня митна декларація, перевезення вантажів, перевезення, митні брокери, розрахунок митних платежів, транспортні компанії, митні послуги, періодична митна декларація, доставка вантажів, порядок митного оформлення товарів, митні декларації, вантажні перевезення за кордон, міжнародні транспортні послуги, митні документи, міжнародне перевезення, митне оформлення експорту, автоперевезення вантажів, розмитнення товарів в україні, оформлення митної декларації, документи для митного оформлення, ліцензування перевезень, процедура митного оформлення, вартість перевезення вантажів, митне оформлення товару, митне оформлення вантажу, розмитнення вантажів, акредитація на митниці документи, автоперевезення по чехії, брокерські послуги чехія, брокерські послуги у львові, вартість митних послуг, вартість митного оформлення, декларація на митниці, декларація товару, митне декларування вантажів, митне оформлення імпорту товарів, митний експорт, митні консультації, митні послуги у львові, надання митних послуг, організація міжнародних перевезень по чехії, оформлення вантажів, оформлення вантажу на митниці, оформлення експорту імпорту, оформлення митних документів, послуги з митного декларування, послуги митного оформлення, розмитнення товарів з чехії, фахівець з митного оформлення, що таке митне очищення, як оформити митну декларацію, як розмитнити вантаж, як розмитнити товар в україну

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
38424968

Графік роботи

Понеділок:
від 10:00 до 20:00
Вівторок:
від 10:00 до 20:00
Середа:
від 10:00 до 20:00
Четвер:
від 10:00 до 20:00
П'ятниця:
від 10:00 до 20:00
Субота:
від 10:00 до 17:00
Неділя:
від 11:00 до 16:00

Службова інформація

Дата перевірки:
21.05.2018