Універсальний львівський довідник

КЛАСИК-ІНТЕР’ЄР, МАГАЗИН-САЛОН

Адреса:
79024, м. Львів, вул. Зубрицького, 5
Телефон основний:
(032) 2320613
Телефони:
(067) 4230908
Факс:
(032) 2320612

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Виробництво інших виробів з деревини
  • Виробництво інших меблів
  • Роздрібна торгівля меблями

Продукція, послуги:

Готові меблі розраховані на середньостатистичного споживача. Ви до них не належите? Значить, вам пора замовити в «Класик Інтер’єр» ексклюзивні меблі, а також:

- міжкімнатні та вхідні двері,
- елітні інтер’єрні і парадні сходи,
- стінові панелі,
- арки, портали і багато інших елементів інтер’єру.


Компанія «Класик Інтер’єр» є виробництвом повного циклу:
1) столярних виробів:
- вхідних дверей
- міжкімнатних дверей
- накладок на броньовані двері
- погонажних виробів (лиштва, плінтус, вагонка, карнизи)
- сходових маршів (дерев’яних, зашиття металевих і бетонних конструкцій)
2) меблів на замовлення та за індивідуальними ескізами:
- кухні (можливе виготовлення окремих фасадів)
- прихожі
- спальні
- вітальні

Виготовлення вхідних та міжкімнатних дверей з масиву на замовлення - це одне з пріоритетних напрямків нашої роботи. Крім того, ми готові створити для вас розкішні двері з:
- тика;
- палісандра;
- ясеня;
- бука та багатьох інших порід деревини, які ви б хотіли бачити в своєму будинку.

Ви можете вибрати не тільки будь-яку цінну, рідкісну або екзотичну породу деревини, але також і стиль ваших майбутніх дверей, конфігурацію. Нестандартні конструкції, реверсні двері або різьблені дубові двері, розпашні і арочні двері, двері гармошка, вибір величезний. Крім того:
- фарбування в будь-який потрібний вам колір;
- краколіт;
- штучне старіння;
- патинування;
- золочення або сріблення;
- вітраж.

Дверні блоки укомплектовуються наступною фурнітурою:
- дверні завіси
- ущільнювач
- замок
- серцевина
- ручка
- ковпачки на завіси
- вентиляційні кільця (на двері в санвузли, якщо є поріг)
- шпінгалети (на двополі двері)
- антиспили (на вхідні двері, 60мм)
- вічко (на вхідні двері)

Дверні завіси і ущільнювач вибирається нашою фірмою, вся інша фурнітура вибирається згідно побажань замовника.

Рекламна інформація:

Якщо пошуки ідеальних меблів так і не увінчалися успіхом, якщо огляд чергового готового гарнітура валить вас в зневіру - пора замовити виготовлення ексклюзивних меблів!

Замовник має можливість вибирати породу деревини з якого буде виготовлений виріб, в основі представленні чотири породи, це дуб, ясен, вільха, сосна. Також присутня широка гама кольорів, як на вироби, які будуть експлуатуватися в середині приміщення, так і ті, які будуть піддаватися дії чинників навколишнього середовища.

При потраплянні на підприємство покупець може розраховувати на кваліфіковану консультацію технолога і дизайнера. Вся продукція фірми виготовляється відповідно до побажань замовника, розроблення дизайну і конструкції виробів відносно до габаритних розмірів приміщення.

Вироби, які потрапляють до замовника, відзначаються якість, надійністю і естетичністю. Впевненості добавляє надання гарантії на всі вироби на протязі двох років.

Великою перевагою підприємства являється замкнутий цикл виробництва своєї продукції, а саме власна пилорама, яка дозволяє швидко і якісно розпиляти колоди відповідно до своїх потреб, автоматичні сушильні камери євро зразка, які управляються за допомогою комп’ютирезованої системи і контролюються безпосередньо на ПК технолога фірми, злагоджена робота заготівельної, виробничої та опоряджувальної дільниць, дозволяє якісно і в короткий термін виготовляти продукцію. Виробництво обладнане сучасними верстатами відомих італійських та німецьких марок. Співпраця безпосередньо з фірмами-виробниками лакофарбових матеріалів забезпечує унеможливлення покривання виробів низькоякісними матеріалами.

Ключові слова:

вхідні двері на замовлення, меблі з натурального дерева, міжкімнатні двері львів, кухня на замовлення, корпусні меблі, галерея дверей, меблі в прихожу, накладки на броньовані двері, двері купе фото, каталог дверей, двері шпоновані, з дерева, всі двері у львові ціни, ціна, вартість, міжкімнатні двері мдф, каталог, продаж міжкімнатних дверей, купити дерев’яні двері, розсувні двері на замовлення, під замовлення, вікна двері, двері з масиву, дизайн, виготовлення, виробництво дверей, магазин дверей, дубові елітні двері, внутрішні двері, двері з натурального дерева, лиштви на двері, кімнатні двері масив, фабрика дверей, двері від виробника дуб, куплю дешеві, недорогі, якісні двері, двері з сосни, сосна, вільха, ясен, з вільхи, з ясена, буку, бука, букові, замовити розсувні двері, соснові двері недорого, кухонні двері, каталог міжкімнатних дверей, двері класика двостулкові, двері економ класу, шпон, двері нестандартні, вагонка деревяна, дерев’яна, липа, з липи, липова, вагонку, кедр, канадський кедр, з кедру, кедрова, для стелі, стеля з вагонки, лиштва, лиштву, плінтус, плінтуса, карнизи, карнізи, купити, замовити кухню, готові кухні з дерева, меблі до, для маленької кухні, меблі на, в кухню, корпусні меблі кухня, кухонні меблі, гарнітур кухонний, купити меблі для кухні, дизайн кухні, дизайн малогабаритної кухні, дизайн кухні студії, їдальні, кухня на замовлення, барна стійка, кутова кухня, столи для кухні, розсувний кухонний стіл, розсувні кухонні столи, виготовлення меблів, корпусні меблі, меблі для вітальні, спальні, продаж меблів, дерев’яні меблі, виробники, виробництво меблів львівська область, фасади для кухні, фасад кухні, красиві, стильні, класичні кухні мдф, кухні від виробника, кухні з масиву, сучасні кухні фото, шафи для кухні, кухні українських виробників, меблі для кабінету, стіл, шафа, книжкова шафа, книжкову шафу, шафа в спальню, ліжко для спальні, трюмо, комод, столярні вироби, сходи замовити, класик інтерєр, інтер’єрні сходи, арки, дерев’яна арка, журнальний столик, журнальні столики, ексклюзивні меблі, меблі за ексклюзивним ескізом, цна, ціни, маленькі кухні

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
2600304558

Службова інформація

Дата перевірки:
14.12.2018