Контакти

Фактична адреса:
82200, Львівська обл., м. Трускавець, вул. Шевченка, 7
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ВІЛЛА АНАСТАСІЯ

Контакти

Фактична адреса:
82200, Львівська обл., м. Трускавець, вул. Шевченка, 7
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
82200, Львівська обл., м. Трускавець, вул. Шевченка, 7
Телефони:

Діяльність

УЛЬТРАЗВУКОВА Терапія
Це гідромасаж тканин, результатом якого є: зменшення набряків, активація механізмів неспецифічної імунологічної резистентності стимуляція репаративної регенерації тканин.
ПЕРЛОВА Ванна
Це ванна з вируючими у воді великими бульбашками повітря. Свою назву отримала в силу того, що утворюються у воді великі бульбашки повітря переливаються у ванні ніби ”Жемчуг” ”тактильний масаж” знижує больову і тактильну чутливість шкіри, діє тонізуючи.

Підводний душ Масаж
Підводний душ масаж
- це механічний вплив на пацієнта струменя води під тиском від 1,5 до 3 атм., Це лікувальний масаж струменями води і вихорами, який проводиться під водою.
Вихрова ванна ніг
вихрова ванна
це унікальний пристрій, який дозволяє одночасне дію (масаж гомілок і стоп ніг) вихровим водним струменем і випромінюванням червоного кольору і постійним магнітним полем на гомілки і стопи ніг. Додатково є можливість дії лазера на промежину під час гідропроцедури. Вихрові гідро фотомагнітні ванни надають потужною оздоровчий ефект.
АМПЛІПУЛЬС ТЕРАПІЯ
ампліпульс терапія
--лечебний метод, при якому на організм хворого діють змінним струмом середньої частоти малої сили і підведений до тіла хворому через контактно накладені електроди.
МАГНІТОТЕРАПІЯ
магнітотерапія
- це лікувальний метод, де діючим фактором є імпульсне магнітне поле низької частоти, яке підводиться до тіла хворому через контактно накладені соленоїди.
ЕЛЕКТРОСОНТЕРАПІЯ
Електросон терапія
- це лікувальний метод впливу на структури головного мозку імпульсним струмом прямокутної форми низької частоти і малої сили. Для проведення використовують одноразові електроди. Застосовують лобово-потиличну методику накладення електродів: одну пару електродів розміщують над бровами і з’єднують з катодом, потиличні фіксують на шишковидних відростках і приєднують до анода.
ЛАЗЕРОТЕРАПІЯ
лазеротерапія
- це лікувальний метод, де діючим фактором є лазерне випромінювання. У нашій здравниці використовують дистанційну і контактну, стабільну і лабільну методики. Застосовують нашкірну методику: впливають лазерним випромінюванням на органи, тканини, рефлексогенні зони, на проекцію вен через поверхню шкіри в відповідної ділянки (сверхвенозная методика). Протягом однієї процедури опромінюють 3-5 полів.
діодінамотерапія
діодінамотерапія
- це лікувальний метод, де діючим фактором є імпульсний струм з частотою 143Гц і його різні поєднання, який підводиться до тіла пацієнта через контактно накладені електроди.
Детоксикатор ФІРМИ BIONET DETOX - альтернатива діалізу.
SPA BIO-178 Cистема очищення і виведення шлаків з організму.
Пристрій SPA BIO-178 для очищення і детоксикації організму - це унікальна можливість регулярного вивільнення нашого організму від токсинів і очищення від накопичених шлаків.
ЧЕНС-терапія
Ченс- терапія
- лікувальний метод, де діючим фактором є імпульсний струм з частотою 143Гц сила напруги і гальванізація 20%, який підводиться до тіла пацієнта через контактно накладені вакуумні електроди.

Інформація

Вілла «Анастасія» розташована в центрі міста Трускавець Львівської області на відстані 100 м від бювету мінеральних вод. Це 4-х поверховий будинок на 27 номерів вищої категорії.

Рубрики

Оновлення даних: 28.11.2022 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.