Універсальний львівський довідник

ARGOS, ШКІРА ТА ХУТРО

Фактична адреса:
79005м. Львів, просп. Свободи, 3
Телефон основний:
(032) 2255642

Про компанію

Рік заснування:
2006

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Ексклюзивний шкіряний одяг та хутряні вироби з Італії. Вишукані шубки з натурального хутра для жінок: норка, каракуль, мутонові шуби пошиті за останніми тенденціями моди. Широкий асортимент жіночих та чоловічих шкіряних курток.

Рекламна інформація:

Акція до дня народження!

Завітайте в наші салони з паспортом (чи іншим документом, що засвідчує особу і дату народження) протягом семи днів – 4 дні до, в день народження і 2 дні після - отримайте одноразову знижку на покупку в розмірі 20% !

Ця знижка не додається до дисконтних карток «Argos», «VOT’s» чи «Milano Furs», не розповсюджується на акційний товар чи товар з розпродажу!

Нові покупці, що приймають участь в акції, крім одноразової знижки до свята, також отримують

в подарунок нашу дисконтну картку з максимально можливою знижкою!

Святкуйте свій день народження разом з нами!

*****

Мережа салонів шкіри та хутра ARGOS - компанія, яка динамічно розвивається та останні 4 роки займає лідируючу позицію в Західній Україні, а також є однією з найбільших компаній на ринку шкіри та хутра України загалом.

Бренд ARGOS - це, перш за все, ексклюзивність та останні тенденції моди. Безпосередня співпраця з кращими світовими виробниками забезпечує постійне і швидке оновлення асортименту та демократичний рівень цін. З кожною новою колекцією в магазини мережі надходить щонайменше 500 нових моделей верхнього одягу. ARGOS працює за принципом бутика. 70% асортименту становить ексклюзивний товар, що надходить в кількості від 3-х до 5-ти екземплярів однієї моделі на всю Україну.

Крім ексклюзивності, що гарантує неповторність та індивідуальність, наші постійні клієнти, кількість яких на даний момент становить понад 20000, цінують в ARGOS якість, індивідуальний підхід і професійне обслуговування. Роботу мережі постійно забезпечує близько 100 осіб персоналу. Кваліфіковані продавці-консультанти завжди допоможуть зорієнтуватися в розмаїтті моделей і вибрати саме ту, яка підійде клієнту як за стилем, так і за ціною. А виняткову якість нашого товару підтверджує річна гарантія.

Брендбуки всіх торгових марок витримані в стилі основного бренду. Фірмова біло-золота гама інтер’єрів торгових залів підкреслює впевненість та ексклюзивність відповідно до загальної концепції ARGOS.

Ключові слова:

хутряні вироби, шуби норкові, шуби з каракуля, мутонові шуби, шуби із натурального хутра, шуба норка, шуба мутон, шуби з кролика, магазин шкіряного одягу, шкіряні куртки

Маркетингова інформація

Торгова марка:
ARGOS
Торгова марка:
Milano Furs
Торгова марка:
Vot’s

Години роботи

Понеділок:
від 09:00 до 21:00
Вівторок:
від 09:00 до 21:00
Середа:
від 09:00 до 21:00
Четвер:
від 09:00 до 21:00
П'ятниця:
від 09:00 до 21:00
Субота:
від 09:00 до 21:00
Неділя:
від 09:00 до 21:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Савчук Юрій — PR-менеджер
Дата перевірки:
22.07.2015