Універсальний львівський довідник

БУРІННЯ СВЕРДЛОВИН

Юридична адреса:
79026, м. Львів, вул. Зелена, 145/15
Фактична адреса:
79026м. Львів, вул. Зелена, 145, к. 15
Телефон основний:
(032) 2418084
Телефони:
(067) 6711438, (032) 2418085

Про компанію

Керівник:
Барабаш Андрій Романович — директор
Рік заснування:
1997

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Діяльність у сфері інжинірингу
  • Діяльність у сфері геології та геологорозвідування
  • Діяльність у сфері геодезії, гідрографії та гідрометеорології

Продукція, послуги:

Для підприємств, підприємців, організацій та державних установ, які потребують водопостачання з підземних джерел (свердловин) пропонуємо скористатись такими послугами:
- виготовлення проекту розвідувально-експлуатаційної свердловини на воду, його погодження в органах геології та отримання висновку;
- бурові роботи по влаштуванню водозабірної свердловини, виготовлення та реєстрація паспорта свердловини;
- монтаж системи водопостачання (згідно проекту);
- виготовлення дозволу на спеціальне водокористування.

Виконуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування свердловин та систем водопостачання.

Рекламна інформація:

Підприємство ”БУРВОДСЕРВІС” виконує проектування і буріння свердловин на воду, що є одним з основних напрямків діяльності. Проектування і подальше буріння здійснюється з врахуванням відповідних геологічних умов, якості та продуктивності підземних водоносних горизонтів, індивідуальних побажань і пропозицій замовника робіт. Проводимо підбір і монтаж водопідйомного обладнання та автоматичних систем водопостачання. Підприємство використовує сучасні технології з буріння, що дає змогу прискорити спорудження, а також збільшити продуктивність та надійність свердловин. Колектив підприємства не зупиняється на досягнутому і постійно працює над розробкою і впровадженням нових технологій та матеріалів, які б дозволили зменшити вартість спорудження свердловин, покращити їх якість та надійність.

При розробці конструкцій водозабірних свердловин підприємство керується чинним природоохоронним законодавством і суворо його дотримується тому, що вода - це мінерал життя, який вимагає дбайливого і ощадливого ставлення до себе і своїх запасів. Охорона і господарське використання підземних вод України – обов’язок кожного. В сучасних умовах чиста вода є великою цінністю.

Працюють у нас виключно спеціалісти, які мають необхідну вищу та середню спеціальну освіту і достатній досвід роботи в геології, гідротехніці, геодезії, землевпорядній справі і будівництві.

Наше підприємство наполегливо і цілеспрямовано проводить політику постійного оновлення своєї виробничо-технічної бази. Це дозволяє бути одними з прогресивних і сучасних підприємств, які дбають щоб їхній продукт відповідав сучасним вимогам ринку послуг.

Саме висококваліфікований персонал і власна науково-технічна база надають можливість нашому підприємству виконувати поставлені задачі якісно і в стислі терміни.

Ключові слова:

бурові роботи, буріння свердловин, свердловина для води, ремонт свердловин, інженерні роботи, насос для свердловини, свердловина, труби для свердловин, труба для свердловини, буріння свердловин на воду, насоси для свердловин, бурові установки, буріння свердловин ціна, свердловина на воду, скільки коштує пробурити свердловину, свердловини, свердловина ціна за метр, бурова установка, свердловина ціна, облаштування свердловини, буріння, пробурити свердловину, пробурити свердловину ціна, фільтр для свердловини, чистка свердловин, артезіанська свердловина, свердловина під ключ ціна, пробурити свердловину на учас ке, свердловина під ключ вартість, свердловина під воду, свердловина на дачі ціна, пробурити свердловину під воду, свердловина на дачі, свердловина на воду ціна, пробурити свердловину на дачі ціна, свердловина для теплового насоса, свердловина для води ціна, свердловина в будинку, свердловина буріння ціна, свердловина буріння, промивка свердловини, зробити свердловину, ремонт свердловини, пристрій артезіанської свердловини, вартість свердловини, послуга буріння свердловин, вартість буріння свердловини під воду, пристрій свердловини на ділянці, фільтри для свердловин, ціна свердловини під ключ, ціни на бурі ня свердловин, скільки коштує свердловина, свердловину пробурити, свердловини буріння, свердловини на воду ціна, скільки коштує буріння свердловини, скільки коштує буріння свердловини на воду, скільки коштує зробити свердловину для води, свердловина вартість, скільки коштує свердловина на дачі, скільки коштує свердловина під ключ, вартість артезіанської свердловини, вартість буріння свердловини, вартість буріння свердловини для води, буріння свердловин вартість, буріння свердловин на воду ціна, буріння свердловин на пісок, буріння свердловин недорого, буріння свердловин відгуки, буріння свердловин по палі, буріння свердловин україни, буріння свердловин ціна за метр, буріння свердловини, буріння свердловини в колодязі, буріння свердловини для води, буріння свердловини ціна, буріння свердловин, буріння на воду ціна, артезіанська свердловина глибина, артезіанська свердловина ціна, артезіанські свердловини, бур для свердловин, буріння свердловин ціна, буріння артезіанської свердловини, буріння водяних свердловин, буріння свердловин на воду, буріння під фундамент, буріння свердловин водою, буріння свердловин дешево, буріння свердловин для води, буріння свердловин замовити, обсадні тру б для свердловини, облаштування свердловин, пробити свердловину, пробурити свердловину для води, бурити свердловину, вода зі свердловини, викопати свердловину, горизонтальне буріння свердловин, замовити свердловину, як бурити свердловину на воду, як зробити свердловину для води

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
22339035

Графік роботи

Понеділок:
від 08:00 до 17:00
Вівторок:
від 08:00 до 17:00
Середа:
від 08:00 до 17:00
Четвер:
від 08:00 до 17:00
П'ятниця:
від 08:00 до 17:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Барабаш Андрій Романович
Дата перевірки:
30.11.2018