Універсальний львівський довідник

БУРВОДСЕРВІС, ПП

Фактична адреса:
79026м. Львів, вул. Зелена, 145/15
Телефон основний:
(032) 2418084
Телефони:
(067) 6711438, (032) 2418085

Про компанію

Керівник:
Щучак Михайло Дмитрович — директор

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Інженерні роботи, бурові роботи.

Рекламна інформація:

Підприємство виконує проектування і буріння свердловин на воду, що є одним з основних напрямків діяльності. Проектування і подальше буріння здійснюється з врахуванням відповідних геологічних умов, якості та продуктивності підземних водоносних горизонтів, індивідуальних побажань і пропозицій замовника робіт. Проводимо підбір і монтаж водопідйомного обладнання та автоматичних систем водопостачання. Підприємство використовує сучасні технології з буріння, що дає змогу прискорити спорудження, а також збільшити продуктивність та надійність свердловин. Колектив підприємства не зупиняється на досягнутому і постійно працює над розробкою і впровадженням нових технологій та матеріалів, які б дозволили зменшити вартість спорудження свердловин, покращити їх якість та надійність.

При розробці конструкцій водозабірних свердловин підприємство керується чинним природоохоронним законодавством і суворо його дотримується тому, що вода - це мінерал життя, який вимагає дбайливого і ощадливого ставлення до себе і своїх запасів. Охорона і господарське використання підземних вод України – обов’язок кожного. В сучасних умовах чиста вода є великою цінністю.

Працюють у нас виключно спеціалісти, які мають необхідну вищу та середню спеціальну освіту і достатній досвід роботи в геології, гідротехніці, геодезії, землевпорядній справі і будівництві.

Наше підприємство наполегливо і цілеспрямовано проводить політику постійного оновлення своєї виробничо-технічної бази. Це дозволяє бути одними з прогресивних і сучасних підприємств, які дбають щоб їхній продукт відповідав сучасним вимогам ринку послуг.

Саме висококваліфікований персонал і власна науково-технічна база надають можливість нашому підприємству виконувати поставлені задачі якісно і в стислі терміни.

Години роботи

Понеділок:
від 08:00 до 17:00
Вівторок:
від 08:00 до 17:00
Середа:
від 08:00 до 17:00
Четвер:
від 08:00 до 17:00
П'ятниця:
від 08:00 до 17:00

Службова інформація

Дата перевірки:
15.09.2015