Контакти

Фактична адреса:
79005, м. Львів, пл. Міцкевича, 8
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

МЕГАБАНК, ЛЬВІВСЬКЕ ЦЕНТРАЛЬНЕ РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ, ПАТ

Контакти

Фактична адреса:
79005, м. Львів, пл. Міцкевича, 8
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79005, м. Львів, пл. Міцкевича, 8
Телефони:

Діяльність

Пропонуємо широкий спектр банківських послуг для приватних і корпоративних клієнтів.

Фізичним особам: кредити; депозити; банківські картки; он-лайн банкінг; оплата комунальних платежів; отримання пенсій та соціальних виплат; грошові перекази в національній та іноземній валюті; оренда індивідуальних сейфів; обмін валют; операції з банківськими металами.

Корпоративним клієнтам: операційний банкінг; кредитування без застави на розвиток бізнесу; авалювання векселів; особливі пропозиції для інвесторів; проектне фінансування;відкриття акредитивів; та інше.

Інформація

«Мегабанк» - один з найбільших українських банків, який більше 25 років успішно працює на ринку і обслуговує 600 тисяч клієнтів в 178 відділеннях у всіх регіонах країни. Корпоративне управління Банку спрямоване на досягнення спільних інтересів акціонерів, вкладників, працівників та керівництва.

У числі акціонерів виділимо три провідні фінансові установи: Європейський банк реконструкції та розвитку (EBRD), Німецький банк розвитку KfW і Міжнародна фінансова корпорація (IFC). Залучення значного іноземного капіталу дає можливість Банку стійко переносити економічні коливання, викликані нестабільною політичною ситуацією в країні і глобальними світовими процесами.

Банк має членство в таких престижних організаціях: УКБС, Харківський банківський Союз, Асоціація «Фондове партнерство», ПрАТ «Всеукраїнський депозитарій цінних паперів», Європейська Бізнес Асоціація, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, УМВБ та інших.

Діяльність Мегабанку направлена на забезпечення інформаційної безпеки вкладників, контрагентів, партнерів, клієнтів установи, захист їх персональних даних та інформації з обмеженням доступу.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Ясиновський Євген Степанович — керуючий

Графік роботи

Понеділок:
08:30 — 17:30
Вівторок:
08:30 — 17:30
Середа:
08:30 — 17:30
Четвер:
08:30 — 17:30
П'ятниця:
08:30 — 17:30
Субота:
08:30 — 17:30
Оновлення даних: 15.02.2021 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.