Універсальний львівський довідник

МЕБЛЕВІ ТКАНИНИ HILP, ПП

Фактична адреса:
79070м. Львів, вул. Хоткевича, 50
Телефон основний:
Телефони:
Факс:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Виробництво і продаж тканин | Магазини тканин

Рекламна інформація:

Добре відома в Україні компанія HILP ”Меблеві Тканини” була заснована у 2000 році. За час роботи та завдяки постійному розширенню асортименту, оригінальним і сучасним дизайнам та відповідним цінам, ми завоювали добру репутацію серед виробників м’яких меблів як надійний партнер та постачальник.

Весь асортимент меблевих тканин виготовлений на новітньому обладнанні відомих світових текстильних фабрик з втіленням сучасних технологій, що гарантує клієнтам високу якість, котра відповідає міжнародним стандартам і забезпечує довготривале використання (стійкість до стирання, чистку тощо).

Маючи немалий досвід роботи у даній галузі ми є власниками патентів на промислові зразки текстильних тканин. Для наших партнерів та покупців – це запорука надійності виробу, гарантії професіоналізму та відповідальності в роботі.

Постійно приймаємо участь у виставках, нерідко пропонуємо приємні ціни та знижки для постійних покупців. Ми шануємо своїх клієнтів і хочемо забезпечити їм максимальний рівень задоволення від співпраці.

Беручи до рук нашу тканину, одразу бачиш її статус та рівень виконання: розкішні насичені кольори, вишукані візерунки, приємна на дотик фактура.

Найбільшою нагородою для нас є щасливий покупець, тому ми завжди раді бачити вас у нашій компанії! Будемо раді співпраці!

Службова інформація

Дата перевірки:
02.02.2016