Контакти

Фактична адреса:
82200, Львівська обл., м. Трускавець, вул. Біласа, 7а
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

МАРТА, ВІЛЛА-ГОТЕЛЬ

Контакти

Фактична адреса:
82200, Львівська обл., м. Трускавець, вул. Біласа, 7а
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
82200, Львівська обл., м. Трускавець, вул. Біласа, 7а

Інформація

Вілла Марта знаходиться в центральній частині курорту Трускавець, неподалік від бювету мінеральних вод №1, курортного парку, палацу культури ім.Т.Г.Шевченка, сучасного SPA-центру і розважальної інфраструктури.

Ми пропонуємо для Вас не лише комфортабельне проживання, а й 3-х разове харчування в ресторані, що знаходиться у віллі “Марта”.

Завданням медичного персоналу є не лише забезпечити Вам правильний підбір схеми прийому мінеральних вод, а й проконтролювати показники “до” та “після” лікування, що дасть змогу Вам наочно побачити результати.

Беззаперечною перевагою вілли “Марта” є те, що консультуватиме Вас лікар-терапевт вищої категорії з 30-річним досвідом роботи на курорті, учасник багатьох міжнародних конференцій та автор наукових праць, опублікованих в профільних журналах України.

Також відтепер ми пропонуємо для наших гостей нову послугу: складання дієти, корекція раціону, підбір індивідуального харчування при таких захворюваннях, як ожиріння, цукровий діабет, атеросклероз, метаболічний синдром, хвороби печінки, жовчевивідних шляхів, шлунка.

На віллі працює професійний лікар-дієтолог, кандидат медичних наук, який під час консультації розробить індивідуальне меню для пацієнта, проведе підрахунок ідеальної маси тіла, необхідного добового калоражу, кількості і співвідношення білків, жирів та вуглеводів, проконсультує відносно додаткових джерел вітамінів та мікронутрієнтів, надасть рекомендації щодо харчування при наявних супутніх захворюваннях.

За необхідності Ви можете отримати також консультацію таких спеціалістів вузького профіл, як гепатолога, уролога, кардіолога, ендокринолога, проктолога та інших.

Досвідчений та дисциплінований молодший медичний персонал допоможе Вам виконувати призначення лікаря чи пройти необхідну процедуру.

Нашим завданням є, за короткий період Вашого перебування в нас на відпочинку, максимально ефективно продіагностувати, вилікувати наявні захворювання або надати рекомендації щодо подальших дій в лікуванні. Особливістю нашого лікування є й те, що ми не втрачаємо зв’язок з пацієнтом писля його повернення додому, а продовжуємо його консультувати відносно призначеної терапії на відстані.

В умовах постійного браку часу, роль відпочинку стає ключовою, адже за короткий період хочеться встигнути все. Саме для таких цілей в нас розроблені програми комплексного оздоровлення системи органів травлення, гепатобіліарної системи, комплекс для оздоровлення організму “Антистрес” та програма корекції ваги.

Неодмінним пріоритетом цих програм є те, що всі процедури, які до них входять, знаходяться безпосередньо в приміщенні будівлі вілли “Марта” та доповнюють одна одну.

Рубрики

Оновлення даних: 07.03.2022 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.