Контакти

Фактична адреса:
79005, м. Львів, вул. Франка, 7
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

КРОЛ, ТУРИСТИЧНЕ АГЕНСТВО

Контакти

Фактична адреса:
79005, м. Львів, вул. Франка, 7
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79005, м. Львів, вул. Франка, 7
Телефони:

Діяльність

Агентство надає широкий спектр туристичних послуг: прийом приїжджих у Львові та області; короткочасні автобусні тури, вік-енди, екскурсії в Україні та Європі; оздоровчий відпочинок в Карпатах; зимовий гірськолижний туризм; сімейні тури; молодіжні, студентські, дитячі програми, табори; Work & Travel; спеціальні тури – шопінг, відвідування визначних спортивних, соціальних, культурних подій; традиційний та екзотичний відпочинок на морі (Турція, Єгипет, Болгарія, Андора, Домінікана і ще 30 країн).

А також: візове забезпечення; бронювання готелів, квитків; гарячі путівки; автобусні перевезення; організація та обслуговування семінарів, конференцій, тренінгів; продаж авіаквитків з безкоштовною доставкою на вказану адресу; послуги страхування з нашим партнером - СК ”Універсальна”.

Інформація

Туристична агенція «Крол» - сучасна компанія, яка надає послуги, спрямовані на задоволення потреб туристів. Кваліфіковані менеджери допоможуть з вибором місця відпочинку, складуть маршрут подорожі, організують перевезення, проживання, харчування, підготують необхідні документи, нададуть інформаційно-рекламну підтримку.

Ми реалізуємо найсміливіші проекти, організовуємо сімейний, індивідуальний, дитячий і молодіжний відпочинок, переїзд студентів на навчання чи роботу за кордон, екскурсійні тури для школярів, тематичні тури – на шопінг, чемпіонати та концерти.

Кожний клієнт фірми може розраховувати на уважне ставлення і персональний підхід. Оператор обов’язково врахує ваші бажання та можливості, вік, стан здоров’я і запропонує найбільш відповідний варіант, проінформує про наявні знижки, термінові тури та інші нагоди заощадити кошти.

Якщо ви скористаєтеся послугами спеціалістів «Крол», кожна деталь вашого вояжу буде під контролем. Ми пропонуємо подорожі в більш ніж 30 країн світу по перевіреним маршрутам, де вас не чекають прикрі несподіванки.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Звада Олександр — директор

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Оновлення даних: 06.04.2021 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.