Універсальний львівський довідник

КРОЛ, ТУРИСТИЧНЕ АГЕНСТВО

Фактична адреса:
79005м. Львів, вул. Франка, 7
Телефон основний:
Телефони:
Факс:

Про компанію

Керівник:
Звада Олександр — директор

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Агентство надає широкий спектр туристичних послуг: прийом приїжджих у Львові та області; короткочасні автобусні тури, вік-енди, екскурсії в Україні та Європі; оздоровчий відпочинок в Карпатах; зимовий гірськолижний туризм; сімейні тури; молодіжні, студентські, дитячі програми, табори; Work & Travel; спеціальні тури – шопінг, відвідування визначних спортивних, соціальних, культурних подій; традиційний та екзотичний відпочинок на морі (Турція, Єгипет, Болгарія, Андора, Домінікана і ще 30 країн).

А також: візове забезпечення; бронювання готелів, квитків; гарячі путівки; автобусні перевезення; організація та обслуговування семінарів, конференцій, тренінгів; продаж авіаквитків з безкоштовною доставкою на вказану адресу; послуги страхування з нашим партнером - СК ”Універсальна”.

Рекламна інформація:

Туристична агенція «Крол» - сучасна компанія, яка надає послуги, спрямовані на задоволення потреб туристів. Кваліфіковані менеджери допоможуть з вибором місця відпочинку, складуть маршрут подорожі, організують перевезення, проживання, харчування, підготують необхідні документи, нададуть інформаційно-рекламну підтримку.

Ми реалізуємо найсміливіші проекти, організовуємо сімейний, індивідуальний, дитячий і молодіжний відпочинок, переїзд студентів на навчання чи роботу за кордон, екскурсійні тури для школярів, тематичні тури – на шопінг, чемпіонати та концерти.

Кожний клієнт фірми може розраховувати на уважне ставлення і персональний підхід. Оператор обов’язково врахує ваші бажання та можливості, вік, стан здоров’я і запропонує найбільш відповідний варіант, проінформує про наявні знижки, термінові тури та інші нагоди заощадити кошти.

Якщо ви скористаєтеся послугами спеціалістів «Крол», кожна деталь вашого вояжу буде під контролем. Ми пропонуємо подорожі в більш ніж 30 країн світу по перевіреним маршрутам, де вас не чекають прикрі несподіванки.

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Дата перевірки:
05.03.2019