Контакти

Фактична адреса:
79005, м. Львів, пл. Міцкевича, 8
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ДІМ КНИГИ, КНИЖКОВИЙ СУПЕРМАРКЕТ

Контакти

Фактична адреса:
79005, м. Львів, пл. Міцкевича, 8
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79005, м. Львів, пл. Міцкевича, 8
Телефони:

Діяльність

Супермаркет видавництва «навчальна книга – Богдан» пропонує широкому колу читачів книжки для дорослих і дітей, навчальну, наукову, методичну, художню літературу, новинки, мініатюрні, подарункові та унікальні видання, а також іграшки, сувеніри, подарунки, тощо. Читачам представлені книжки більш ніж п’ятисот українських і зарубіжних видавництв. Вся продукція сертифікована і реалізуються за помірними цінами. Можлива доставка.

Інформація

Книгарня «Дім Книги» - один з 23 магазинів мережі видавництва «Навчальна книга – Богдан», які працюють в 9 областях країни. Література, наукові книги, посібники, подарункові видання представлені в широкому асортименті і можуть задовольнити вимоги найвибагливішого читача.

Для зручності пошуку вони організовані в рубрики – «Дитяча література», «Художня література», «Будинок. Побут. Дозвілля. Туризм.», «Бізнес. Економіка. Право.», «Медицина і здоров’я», «Школа. Педагогіка», тощо. В універсальному відділі можна знайти унікальні та сувенірні видання, літературу на специфічні теми, та інше.

Окрему рубрику складають видання, які покликані навчати українців говорити правильно рідною мовою, а також ті, що пропонуються учасникам благодійних акцій.

Якщо все ж таки вам не вдасться зорієнтуватися в морі літератури, продавці-консультанти з радістю допоможуть в цьому і повідомлять про найкращі варіанти. Тому що одна і та ж книжка в різних видавців має різне оформлення і різну ціну, а в нас представлено майже 500 видавництв!

Супермаркет «Дім Книги» має цікаві пропозиції для співпраці з гуртовими покупцями, орендаторами торгових приміщень і постачальниками.

Рубрики

Графік роботи

Понеділок:
10:00 — 19:00
Вівторок:
10:00 — 19:00
Середа:
10:00 — 19:00
Четвер:
10:00 — 19:00
П'ятниця:
10:00 — 19:00
Субота:
10:00 — 14:00
Оновлення даних: 26.04.2017 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.