Універсальний львівський довідник

ЛЮБИСТОК, САДОК-ШКОЛА, ДДЗ №150

Фактична адреса:
79068м. Львів, вул. Мазепи, 15а
Телефон основний:
(032) 2523162

Про компанію

Керівник:
Назаркевич Світлана Ярославівна — директор

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Дитячі садки

Рекламна інформація:

З вересня 2009 року у ”Любистку” закладі розпочато впровадження Мрнтессорі-педагогіки у рамках українсько-німецького проекту ”Створення та апробація міждисциплінарної інтегративної моделі надання допомоги дітям з особливими потребами шляхом застосування Монтессорі-педагогіки у м.Львові”.

Наші партнери:
- Aktion Sonnenschein Thuringen;
- Інтегративний Монтессорі-садок м.Ерфурт;
- Інтегративна Монтессорі-школа м.Ерфурт;
- Соціально-педіатричний центр м.Ерфурт;
- Львівська міська дитяча клінічна лікарня.

Зараз у нашому закладі за Монтессорі-методикою працює 4 групи, у кожну з яких інтегровано по двоє дітей з особливими потребами.
З вересня 2012 року елементи методики буде впроваджено у першому класі. В подальшому планується створення Монтессорі-центру на базі ”Любистка”.

Завдяки нашим німецьким партнерам у групах створено розвивальне дидактичне середовище, наповнене базовим Монтессорі-матеріалом. Багато дидактичних матеріалів виготовлено в контексті методики самими педагогами. Двічі на рік відбуваються семінари-практикуми для педагогів та лікарів м.Львова щодо впровадження Монтессорі-педагогіки, а також Войта-терапії. Також педагоги та лікарі неодноразово відвідували інтегративні Монтессорі-садок , Монтессорі-школу та Соціально-педіатричний центр, де мали змогу ознайомитися з досвідом роботи німецьких колег.

Всебічна підтримка проекту відділом освіти Шевченківського району м.Львова сприяє його успішній реалізації: у 2010 році за впровадження Монтессорі-програми та інтеграцію дітей з особливими потребами садок-школу ”Любисток” визнано кращим закладом освіти району.

Графік роботи

Понеділок:
від 08:00 до 18:30
Вівторок:
від 08:00 до 18:30
Середа:
від 08:00 до 18:30
Четвер:
від 08:00 до 18:30
П'ятниця:
від 08:00 до 18:30

Службова інформація

Дата перевірки:
08.02.2016