Контакти

Фактична адреса:
79019, м. Львів, вул. Куліша, 46
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ЛІКАР-СТОМАТОЛОГ ВІЛЬШИНСЬКИЙ ЮРІЙ БРОНІСЛАВОВИЧ

Контакти

Фактична адреса:
79019, м. Львів, вул. Куліша, 46
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79019, м. Львів, вул. Куліша, 46
Телефони:

Діяльність

Послуги стоматолога цілодобово:

- Профілактика порожнини роту: зняття зубних відкладень та зубного каменю за допомогою п’єзоскалера і содоструйного апарату, герметизація фісур.
- Терапевтична стоматологія: лікування карієса і його ускладнень (пульпіт, періодонтит), реставрація зубів сучасними фотополімерними матеріалами, ендодонтичне лікування каналів зубів.
- Ортопедична стоматологія: усі види коронок (металокерамічні, безметалева кераміка, металопластмаса), литі коронки, протези бюгельні (із замковим кріпленням і без замків), знімні протези, вініри, керамічні вкладки.
- Хірургічна стоматологія та імплантологія: видалення зубів любої складності, резекції, підсікання вуздечки (верхньої губи, нижньої губи, язика).
- Всі види протезування : імплантологія, підсадка кісткової тканини, мостоподібні протези, бугельні протези на імплантах, ригель, змінні і незмінні протези на імплантах
- Парадонтологія.
- Ортодонтія (виправлення прикусу): різноманітні брекет-системи (металічні, керамічні, сапфірові), знімні ортодонтичні апарати (пластинки, трейнери).
- Естетична стоматологія: відбілювання зубів, прикраси на зуби.

Рубрики

Оновлення даних: 11.03.2016 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.