Універсальний львівський довідник

ЛЕОСАНТЕХТЕРМ, ТОВ

Адреса:
81110, Львівська обл., Пустомитівський р-н, с. Зимна Вода, вул. Городоцька, 68
Телефон основний:
Телефони:

Про компанію

Керівник:
Філінський Олександр — технічний директор
Рік заснування:
2013
Чисельність працівників:
10

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

-систему трубопроводів ”AQUAPEX” поперечносшитого поліетилену серії РЕХ-a-AL-РЕХ, яка широко використовується в системах опалення та водопостачання
-радіатори: сталеві ”Stelrad” (Голландія) і ”Galactic” (Туреччина), алюмінієві ”Solar” (Хорватія)
аксесуари до радіаторів
-кронштейни
-Інструменти для монтажу системи ”AQUAPEX”
-запірна арматуру ”IVR” (Італія) та ін.

Рекламна інформація:

Компанія представляє в Західному регіоні продукцію ТМ KITURAMI, RINNAL і GOLAN-AQUA-PEX, які складають гідну конкуренцію тим брендам, які вже мають міцні позиції на ринку і користуються стабільним попитом. З 2013 року Леосантехтерм є офіційним дилером торгових марок і провадить оптовий продаж опалювальних котлів і систем водопостачання забудовникам і організаціям.
Котли KITURAMI та RINNAL працюють на газовому, дизельному, твердому та комбінованому паливі. Вони надзвичайно ефективні завдяки високим технологіям, які були впроваджені в конструкції. Максимальна тепловіддача, автоматичне управління і естетичний вигляд – це далеко не всі переваги цих опалювальних приладів, які безумовно оцінять споживачі.
Системи трубопроводів для водопостачання і опалення ТМ GOLAN-AQUA-PEX теж приклад того, як працюють технології майбутнього. Матеріалом для цих труб є зшитий поліетилен, який дуже стійко протистоїть агресивному впливу будівельних матеріалів, води, температур та навантажень. Така міцність досягається завдяки тому, що молекули поліетилену міцно скріпляються між собою поперечними зв’язками і труба не втрачає цілісності і не деформується протягом тривалого часу експлуатації. Також ми пропонуємо оцинковані труби та фітінги до 108 мм.

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
38874267

Графік роботи

Понеділок:
від 10:00 до 20:00
Вівторок:
від 10:00 до 20:00
Середа:
від 10:00 до 20:00
Четвер:
від 10:00 до 20:00
П'ятниця:
від 10:00 до 20:00
Субота:
від 10:00 до 20:00

Службова інформація

Дата перевірки:
04.01.2018