АННА АВТОСКЛО
Адреса:
79031, м. Львів, вул. Стрийська, 338
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

АННА АВТОСКЛО

АННА АВТОСКЛО
Адреса:
79031, м. Львів, вул. Стрийська, 338
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
АННА АВТОСКЛО
Адреса:
79031, м. Львів, вул. Стрийська, 338

Діяльність

Фото — АННА АВТОСКЛО Основним напрямком діяльності нашої компанії є роздрібна торгівля автомобільним склом для всіх типів і марок автомобілів, включаючи вітрове, заднє, бокове і кузовне скло, а також ущільнювачі та витратні матеріали для монтажу скла.

В процесі багаторічної праці ми зупинили свій вибір на співпраці з такими відомими виробниками скла, як: Pilkington (Великобританія), Sekurit Saint-Gobain, торгова марка ”Nordglass” та AGS (Японія) - завдяки використанню продукції цих торгових марок ми задовільняємо потреби власників практично всіх марок автомобілів.

Ми пропонуємо такі кваліфіковані послуги:
- демонтаж та монтаж автомобільного скла;
- герметизація вітрового та заднього скла;
- ремонт скла (сколи та тріщини), за американською технологією ”Glassmechanic”;
- тонування автомобілів сертифікованою плівкою (виробництва США);
- тонування вітрового скла антибліковою та атермальною плівкою (виробництва США).
Наш головний принцип роботи - це задоволення потреб наших клієнтів та партнерів.

Політика нашої компанії спрямована на довгострокову співпрацю з партнерами та розвиток автокомплексу, тому ми дбаємо про наш імідж і несемо відповідальність за якість виконаних робіт. На сьогодні питання вибору автомобільного скла визначається якістю та ціною, що ми і гарантуємо.

Ми не просто встановлюємо автомобільне скло - ми пропонуємо весь накопичений компанією досвід і професіоналізм наших працівників для вирішення завдань, які ставлять перед нами наші клієнти та партнери.

Інформація

Приватне підприємство «Анна» надає послуги з встановлення, заміни, ремонту та тонування автомобільного скла. Наша компанія працює у Львові з 1998 року. За свою 20-річну історію ми зуміли отримати колосальний досвід, створити стабільну команду фахівців із бездоганною практикою, що дає нам право зайняти лідерську позицію на ринку України в галузі обслуговування автовласників.

Партнерство компанії «Анна» із найкращими світовими виробниками автоскла перевірене часом та позитивними відгуками клієнтів. Ми співпрацюємо із законодавцями моди автомобільного скла: Sekurit Saint-Gobain, AGC Glass, Guardian, Pilkington, Fuyao, XYG, Benson та іншими відомими брендами. Це дає нам змогу задовільнити запити власників усіх легкових автомобілів, на весь модельний ряд, беручи до уваги пропозиції різного цінового сегменту. У разі тріщини чи осколу від камінця на вітровому склі, наші фахівці допоможуть вам усунути пошкодження без заміни скла. Технічний ресурс та фаховий потенціал компанії дозволяє одночасно обслуговувати кілька автомобілів, тому вам не доведеться довго очікувати на результат.

У філософію нашої компанії закладено цінність: забезпечити максимальний комфорт клієнтам. Для команди ПП «Анна» кожне звернення є цінним, тому можете бути певними, що ми знайдемо оптимальну пропозицію автоскла саме для вас. Наші працівники оперативно відреагують на звернення, менеджери нададуть вичерпну консультацію, майстри філігранно виконають роботу і клієнт отримає гарантію. Ви завжди маєте можливість зачекати на свій автомобіль у салоні «Анни». Кава, доступ до інтернету, зручна зала для гостей із можливістю попрацювати з ноутбуком у тихому місці – все це ми забезпечуємо з турботою про клієнтів. Також власник може залишити своє авто у нас в салоні. Машина цей час перебуватиме у безпеці і чекатиме на свого господаря на закритій території автокомплексу.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Яблонський Микола Олексійович — директор
Рік заснування:
1998
Торгові марки:
PILKINGTON (Великобританія)
SECURIT SAINT-GOBAIN (Франція)
AGS (Японія)

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Субота:
09:00 — 14:00
Оновлення даних: 13.06.2023 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.