Універсальний львівський довідник

ЮМТКОМ, ТОВ ВФ

Фактична адреса:
79053м. Львів, вул. Володимира Великого, 18, оф. 610
Телефон основний:
(068) 5067604

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Підприємство надає послуги постачання телекомунікаційного обладнання та побудови інформаційних мереж: побудова нових телефонних мереж загального користування та внутрішніх для підприємств; внутрішніх корпоративних комп’ютерних мереж; модернізація вже існуючих; продаж офісних і відомчих телефонних станцій, їх інсталяція та сервіс; активного, пасивного та кросового обладнання; інших компонентів та елементів живлення інформаційних мереж.

Рекламна інформація:

Підприємство тривалий час надає послуги побудови і модернізації інформаційних мереж, їх встановлення і подальшого обслуговування.

Наша мета – максимально швидко і якісно виконати замовлення, демонструючи професійне ставлення і компетентність. Цікаві інженерні рішення, бездоганна якість роботи, новітнє устаткування – складові успіху «ЮМТком».

Компанія постачає обладнання світових лідерів у виробництві високих технологій – Samsung, Panasonic, LG-NORTEL, Siemens, а також D-Link, Allied Telesis, Cisco, KRONE, Conteg та Master Group. Назви цих торгових марок – синонім престижу і надійності, тож очевидно, що фірма бажає запропонувати своїм клієнтам найкраще.
Персонал компанії має відповідну кваліфікацію, належну підготовку та достатній практичний досвід .

Зверніться до нас і більше не турбуйтесь про доступ до інформації!

Службова інформація

Дата перевірки:
26.04.2017