Контакти

Фактична адреса:
79000, м. Львів, вул. Устияновича, 10
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ХУДОЖНЬО-МЕМОРІАЛЬНИЙ МУЗЕЙ-МАЙСТЕРНЯ ЛЕОПОЛЬДА ЛЕВИЦЬКОГО

Контакти

Фактична адреса:
79000, м. Львів, вул. Устияновича, 10
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79000, м. Львів, вул. Устияновича, 10
Телефони:

Діяльність

Музей Леопольда Левицького відображає не тільки побутове життя художника, але й величезний творчий доробок, який збирався і зберігався впродовж багатьох років. Особливої уваги заслуговують його унікальні роботи, виконані в стилі європейського авангарду, що було на той час досить незвичним для митців Галичини і взагалі всієї України.

Інформація

Художньо-меморіальний музей Леопольда Левицького належить до ряду львівських меморіальних музеїв, які представляють творчу спадщину деяких художників, одночасно представляючи епоху, в яку жив і творив майстер. Музей входить до структури Національного музею у Львові ім. Андрея Шептицького, а заснований 11 квітня 1984 завдяки наполегливості Гені Бенціоновни Левицької, дружини покійного художника. У цьому будинку сім’я Левицьких оселилася в 1946 р З того часу тут часто гостювали відомі львівські художники - М. Водзіцкая, Я. Музика, Р. Турин, Р. і М. Сільські, О. Ліщинський, О. Шатковський, В. Манастирський . У той же час тут бували і початківці художники. Чимало відомих художників Львова вважають себе його учнями - І. Остафійчук, Є. Безніско, Б. Пікулицька, З. Кецало, В. Патик, Т. Бриж, В. Буглак, Г. Левицька.
Родзинкою і певною мірою унікальним відмінністю музею є те, що в експозиції представлені твори, являють актуальні тенденції європейського авангарду. Ранні гравюри Леопольда Левицького можна порівнювати з графічними композиціями А. Матісса, Ф. Леже, П. Пікассо. Леопольд Левицький - відомий львівський графік і живописець ХХ ст., Чия творчість суттєво вплинуло на розвиток не тільки львівського мистецтва. Він був співзасновником так званої ”Краківської групи” - найвідомішого мистецького об’єднання в Польщі 1930-х років авангардного напрямку, діяльність якого стала визначальною для польського мистецтва ХХ ст.

Експозиція музею розміщена у трьох кімнатах і в коридорі квартири художника. Вона не тільки розкриває здібності художника у всій його багатогранності, а й відтворює Неповторна атмосферу середовища, в якому жив і працював Л. Левицький, всебічно висвітлюючи творчу біографію митця. У залах представлені графічні твори всіх творчих періодів, виконані в різних графічних техніках (офорт, лінорит, монотипія, автолітографія). А також живописні твори різних жанрів.

Рубрики

Про компанію

Рік заснування:
1997

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Оновлення даних: 05.04.2022 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.