Контакти

Фактична адреса:
79015, м. Львів, вул. Смаль-Стоцького, 1, оф. 305
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

МЕРКУРІЙ, КУР’ЄРСЬКА СЛУЖБА

Контакти

Фактична адреса:
79015, м. Львів, вул. Смаль-Стоцького, 1, оф. 305
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79015, м. Львів, вул. Смаль-Стоцького, 1, оф. 305
Телефони:

Діяльність

Експрес-доставка пропонує широкий спектр послуг по доставці інформації, поштових відправлень та спеціальних доручень в Україні та за кордон: виклик кур’єра; директ-менеджмент; розсилка запрошень або привітань; привітання з особливою подією; доставка подарунків, букетів; доставка в поштомати Приватбанку.

Всі етапи переміщення посилок можна відслідкувати в режимі он-лайн. Також можливо самостійно розрахувати вартість замовлення, скориставшись спеціальним сервісом на сайті компанії.

Додаткові послуги – оформлення супровідних документів: опис та оцінка вмісту посилки; повідомлення про її доставку; вручення особисто в руки адресату.

Інформація

Кур’єрська служба «Меркурій» розпочала свою діяльність в 1995 році з доставки періодичних видань в офіси, а зараз це розвинена компанія, яка складається з регіональних представництв в 35 містах і мережі прийому і доставки поштових відправлень, що охоплює 750 населених пунктів країни.

Компанія здійснює місцеву та міжнародну доставку, а також обслуговує індивідуальних, корпоративних клієнтів, представників дрібного бізнесу та он-лайн магазини. Більше 10 000 підприємств є постійними клієнтами «Меркурія». Для банківської сфери, ІТ, підприємців, реалізаторів споживчих товарів у нас передбачені унікальні пропозиції і гнучка система знижок.

Всі відправлення упаковуються в оригінальні сейф-пакети, що гарантують безпеку та неушкодженість вмісту. Це одна з серйозних переваг фірми. Ще один приємний момент – помірковані ціни, а також висока якість обслуговування – дотримання термінів перевезень, наявність супровідних документів, професіоналізм кур’єрів, операторів та менеджерів.

Відправляйте найцінніше з нами!

Рубрики

Про компанію

Рік заснування:
1995

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Субота:
10:00 — 13:00
Оновлення даних: 26.04.2017 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.