Контакти

Фактична адреса:
79025, м. Львів, вул. Повітряна, 2
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ЛЬВІВСЬКИЙ ХОЛОДОКОМБІНАТ №1, ПАТ

Контакти

Фактична адреса:
79025, м. Львів, вул. Повітряна, 2
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79025, м. Львів, вул. Повітряна, 2
Телефони:

Діяльність

Підприємство спеціалізується на виробництві мороженої продукції найвищої якості.

В асортименті: морозиво різних сортів і видів під торговою маркою «Лімо»; м’яке морозиво «КаБаРе» - новинка, яка приваблює безліччю нових смаків і незвичною консистенцією; напівфабрикати – пельмені, вареники, равіолі, котлети, листкове і листково-дріжджове тісто; овочеві і фруктові суміші.

Всі вироби створюються за унікальними рецептами, з використанням виключно натуральної сировини, без ГМО, штучних барвників та підсилювачів смаку.

Відділ реалізації ЛХК №2 запрошує до співпраці регіональних дистрибуторів.

Інформація

Львівський холодокомбінат – одне з найстаріших підприємств у місті, воно має 75-річну історію виготовлення замороженої продукції. В 1996 році ЛХК перейшов у приватну власність, а в 2004 відбулася його масштабна модернізація. Автоматизація основних процесів, оптимізація виробництва, розширення промислових площ та холодильників дали очікуваний результат і сьогодні Львівський холодокомбінат входить в трійку кращих виробників морозива в Україні.

Асортимент складається з 150 найменувань продукції, виготовленої з сировини найвищої якості. В рецептурі не використовуються ГМО, штучні барвники та підсилювачі смаку, тільки натуральні інгридієнти, корисні для здоров’я споживачів. Цей факт підтверджують сертифікати про відповідність стандартам якості і безпеки - ДСТУ 4437:2005, ДСТУ ISO 9001:2009 та ISO 22000:2005.

Ми пишаємось заслуженими нагородами, якими відзначено наші досягнення – три золоті і три срібні медалі, отримані на міжнародній виставці «Світ морозива і холоду» 2013 року в Києві, та іншими.

Львівський холодокомбінат №2 соціально-відповідальне підприємство, яке створило майже 700 робочих місць, сумлінно сплачує податки і належні виплати акціонерам, благотворно впливає на економічний і соціальний клімат в місті, завжди турбується про екологічну безпеку краю.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Левицький Олександр Максимович — голова правління
Рік заснування:
1942

Графік роботи

Понеділок:
10:00 — 18:00
Вівторок:
10:00 — 18:00
Середа:
10:00 — 18:00
Четвер:
10:00 — 18:00
П'ятниця:
10:00 — 18:00
Оновлення даних: 31.05.2022 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.