Універсальний львівський довідник

ЗАВОД ХЛІБОБУЛОЧНИХ НАПІВФАБРИКАТІВ, ПАТ КОНЦЕРН ”ХЛІБПРОМ”

Фактична адреса:
79019м. Львів, вул. Східна, 45
Телефон основний:
(032) 2350160
Телефони:
(0800) 508900

Про компанію

Рік заснування:
2010

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Підприємство виробляє напівфабрикати хлібопродуктів високого ступеню готовності, які реалізуються в замороженому вигляді і випікаються безпосередньо у роздрібних торгових мережах. В асортименті 42 найменування виробів з листково-дріжджового тіста та європейських сортів хліба. Для постійних та гуртових покупців передбачені знижки. Також пропонується взаємовигідне партнерство – франшиза ТМ «Наминайко».

Рекламна інформація:

Завод хлібобулочних напівфабрикатів входить до складу львівського концерну «Хлібокомбінат» і спеціалізується на виготовлені напівфабрикатів високого ступеню готовності. Це перше в Україні повністю автоматизоване підприємство, обладнане автоматичними лініями провідних компаній світу. Використання високих технологій зводить до мінімуму вручання людини, таким чином досягається неперевершена якість продукції і ефективність виробничого процесу.

Хлібобулочні напівфабрикати виготовляються під торговими марками «Наминайко» (слойки різної форми з різноманітними начинками) та «Panerini» - круасани, чіабата, багети, хлібці та булочки. Реалізуються через торгові мережі та заклади громадського харчування. Нашими партнерами є великі супермаркети, кафе і ресторани, клуби і готелі. Готова продукція піддається шоковому заморожуванню і надійно зберігається, не втрачаючи смакових якостей, а випікається прямо перед тим, як попасти до споживчого кошика.

З 2010 року на підприємстві було запроваджено і сертифіковано систему управління безпекою при виготовлені харчової продукції відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 22000:2005 і НАССР.

Службова інформація

Дата перевірки:
25.04.2017