Контакти

Фактична адреса:
79019, м. Львів, вул. Східна, 45
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ЗАВОД ХЛІБОБУЛОЧНИХ НАПІВФАБРИКАТІВ, ПАТ КОНЦЕРН ”ХЛІБПРОМ”

Контакти

Фактична адреса:
79019, м. Львів, вул. Східна, 45
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79019, м. Львів, вул. Східна, 45

Діяльність

Підприємство виробляє напівфабрикати хлібопродуктів високого ступеню готовності, які реалізуються в замороженому вигляді і випікаються безпосередньо у роздрібних торгових мережах. В асортименті 42 найменування виробів з листково-дріжджового тіста та європейських сортів хліба. Для постійних та гуртових покупців передбачені знижки. Також пропонується взаємовигідне партнерство – франшиза ТМ «Наминайко».

Інформація

Завод хлібобулочних напівфабрикатів входить до складу львівського концерну «Хлібокомбінат» і спеціалізується на виготовлені напівфабрикатів високого ступеню готовності. Це перше в Україні повністю автоматизоване підприємство, обладнане автоматичними лініями провідних компаній світу. Використання високих технологій зводить до мінімуму вручання людини, таким чином досягається неперевершена якість продукції і ефективність виробничого процесу.

Хлібобулочні напівфабрикати виготовляються під торговими марками «Наминайко» (слойки різної форми з різноманітними начинками) та «Panerini» - круасани, чіабата, багети, хлібці та булочки. Реалізуються через торгові мережі та заклади громадського харчування. Нашими партнерами є великі супермаркети, кафе і ресторани, клуби і готелі. Готова продукція піддається шоковому заморожуванню і надійно зберігається, не втрачаючи смакових якостей, а випікається прямо перед тим, як попасти до споживчого кошика.

З 2010 року на підприємстві було запроваджено і сертифіковано систему управління безпекою при виготовлені харчової продукції відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 22000:2005 і НАССР.

Рубрики

Про компанію

Рік заснування:
2010
Оновлення даних: 06.02.2020 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.