СЛУХОВІ АПАРАТИ
Адреса:
79013, м. Львів, вул. Київська, 28а
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

СЛУХОВІ АПАРАТИ

СЛУХОВІ АПАРАТИ
Адреса:
79013, м. Львів, вул. Київська, 28а
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
СЛУХОВІ АПАРАТИ
Адреса:
79013, м. Львів, вул. Київська, 28а

Діяльність

Фото — СЛУХОВІ АПАРАТИ Вигідна пропозиція від “ProСлух” і не кажіть що Ви не чули :)

Цифрові та аналогові слухові апарати
від 3500* грн.
Програмовані цифрові слухові апарати
від 5000* грн.
Малопомітні цифрові програмовані слухові апарати
від 8800 грн.
Внутрішньовушні та внутрішньоканальні слухові апарати
*В ціну не входить вартість індивідуальної вкладинки

Якісні батарейки відомих брендів до слухових апаратів від 75 грн!

- широкий вибір слухових апаратів (завушних, внутрішньовушних) від найвідоміших виробників світу (Німеччина, Швейцарія, Данія, Естонія, США);
Oticon, Widex, Simens, Audio Service, Resound, Beltone, Lorental.
- аксесуари до слухових апаратів;
- комп’ютерна перевірка слуху (аудіограма);
- налаштування цифрових слухових апаратів;
- гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування слухових апаратів.

Діє попередній запис.

В нашому центрі Ви отримаєте доступ до повного модельного ряду (від найпростіших до найсучасніших моделей) провідних виробників слухових апаратів та фахову консультацію на вищому рівні.
При купівлі слухового апарату, підбір, обстеження та налаштування слухового апарату безкоштовні! Також, придбавши слуховий апарат в нашому центрі Ви отримуєте в нас безкоштовне обслуговування протягом року, а також гарантійне та після гарантійне обслуговування.

Якщо у Вас немає можливості або часу завітати до нас, будь-які аксесуари до слухових апаратів Ви можете замовити в нас та отримати Ваше замовлення на адресу кур’єром, або у відділенні Нової Пошти. Оплата по перерахунку або при отриманні замовлення.

Почуйте світ навколо Вас!

Інформація

Чуєте, але не розбираєте мову? Часто перепитує? Дома у Вас просять збавити гучність телевізора? А, може бути, Ви просите маму чи тата збавити гучність? Щоб не дратуватися через дрібниці - купіть слуховий апарат!

Купити слухові апарати у Львові давно вже не є проблемою. Однак грамотно підібрати і коректно налаштувати слуховий апарат можуть тільки професіонали. Найголовніше для Вас - знайти надійного партнера, який забезпечить Вам комплексне рішення з цілої низки важливих етапів покупки.

Не відмовляйте собі в задоволенні знову почути світ звуків у всій його красі! Слухові апарати купити і налаштувати ви можете в ”PRO Слух”!

Рубрики

Про компанію

Торгові марки:
Widex (Данія)
Oticon (Данія)
Siemens (Німеччина)

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Оновлення даних: 29.09.2020 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії

Ключові слова

слухові апарати у львові, центр корекції слуху, апарат для слуху, клініка слуху, корекція слуху, налаштувати слух апарат, ремонт апарату для слуху, центр слуху галицький район, апарат для вуха, аудіологія і слухопротезування, батарейки для слухових апаратів купити, види слухових апаратів, внутрівушні слухові апарати, внутрішньовушний слуховий апарат, втрата слуху, вушні апарати замовити, вушні вкладиші недорого, купити вушний апарат, вушний вкладиш, де купити слуховий апарат, діагностика слуху вартість, захворювання слуху, купити слуховий апарат в україні, про слух, прослух

Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.