Універсальний львівський довідник

ЛЬВІВСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ ДИЗАЙНУ ТА БУДІВНИЦТВА

Фактична адреса:
79035м. Львів, вул. Пимоненка, 15
Телефон основний:
Телефон бухгалтера:
Телефони:

Про компанію

Керівник:
Адашинський Володимир Йосипович — директор

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Столяр, різальник по дереву, маляр-реставратор, електрогазозварник, електромеханік, кухар-кондитер, обліковець, швачка, кравець, вишивальниця, маляр, столяр будівельний, обліковець, закрійник, швачка-кравець, кухар-кондитер, бухгалтер

Рекламна інформація:

Наше училище є сучасним, успішним і динамічним навчальним закладом. Вчитися сюди приходять за велінням серця, щоб розвинути природні здібності, реалізувати себе, досягнути добробуту і життєвого успіху.
Львівське вище професійне училище дизайну та будівництва пишається не одним поколінням випускників, які зробили гідний внесок в економіку регіону, країни. Пройшли десятиліття, змінювалися генерації випускників, кожна з яких примножує славу alma mater.
З року в рік навчальний заклад посилює свої лідерські позиції в галузі професійної освіти, впроваджує новітні технології в освоєння професій, досягає відповідності підготовки кваліфікованих робітників сучасному ринку праці. Учні навчального закладу беруть активну участь в конкурсах професійної майстерності та здобувають призові місця на всеукраїнських та міжнародних рівнях.
Львівське вище професійне училище дизайну та будівництва сьогодні – це класичний навчальний заклад системи професійної освіти, головним завданням якого є навчально-виховна діяльність, підготовка висококваліфікованих фахівців, конкурентоспроможних на ринку праці, впровадження існуючих та розробка нових методів для покращення навчання та подальша інтеграція в вищу школу шляхом підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі.

Службова інформація

Дата перевірки:
10.02.2016