Контакти

Фактична адреса:
79035, м. Львів, вул. Пимоненка, 15
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ЛЬВІВСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ ДИЗАЙНУ ТА БУДІВНИЦТВА

Контакти

Фактична адреса:
79035, м. Львів, вул. Пимоненка, 15
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79035, м. Львів, вул. Пимоненка, 15

Діяльність

Столяр, різальник по дереву, маляр-реставратор, електрогазозварник, електромеханік, кухар-кондитер, обліковець, швачка, кравець, вишивальниця, маляр, столяр будівельний, обліковець, закрійник, швачка-кравець, кухар-кондитер, бухгалтер

Інформація

Наше училище є сучасним, успішним і динамічним навчальним закладом. Вчитися сюди приходять за велінням серця, щоб розвинути природні здібності, реалізувати себе, досягнути добробуту і життєвого успіху.
Львівське вище професійне училище дизайну та будівництва пишається не одним поколінням випускників, які зробили гідний внесок в економіку регіону, країни. Пройшли десятиліття, змінювалися генерації випускників, кожна з яких примножує славу alma mater.
З року в рік навчальний заклад посилює свої лідерські позиції в галузі професійної освіти, впроваджує новітні технології в освоєння професій, досягає відповідності підготовки кваліфікованих робітників сучасному ринку праці. Учні навчального закладу беруть активну участь в конкурсах професійної майстерності та здобувають призові місця на всеукраїнських та міжнародних рівнях.
Львівське вище професійне училище дизайну та будівництва сьогодні – це класичний навчальний заклад системи професійної освіти, головним завданням якого є навчально-виховна діяльність, підготовка висококваліфікованих фахівців, конкурентоспроможних на ринку праці, впровадження існуючих та розробка нових методів для покращення навчання та подальша інтеграція в вищу школу шляхом підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Адашинський Володимир Йосипович — директор
Оновлення даних: 16.12.2020 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.