ШКОЛА ВОДІННЯ, КУРСИ ВОДІЇВ
Адреса:
79020, м. Львів, вул. Варшавська, 1
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ШКОЛА ВОДІННЯ, КУРСИ ВОДІЇВ

ШКОЛА ВОДІННЯ, КУРСИ ВОДІЇВ
Адреса:
79020, м. Львів, вул. Варшавська, 1
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
ШКОЛА ВОДІННЯ, КУРСИ ВОДІЇВ
Адреса:
79020, м. Львів, вул. Варшавська, 1
Телефони:

Діяльність

Фото — ШКОЛА ВОДІННЯ, КУРСИ ВОДІЇВ Навчання на водіїв категорії: А1, А, В, С1, С.

Однією із наших цілей є - надати можливість широкому колу людей навчитися водінню. Саме тому ми встановили доступні ціни на навчання, а також зручну систему оплати. Для Вашої зручності пропонуємо навчання в групах вихідного дня.

Працюючи багато років в галузі вдосконалення водійської майстерності, ми знаємо з якими труднощами зіштовхуються водії – початківці. Знаємо, як якісно та в найкоротші терміни навчити Вас керувати автомобілем. Наша програма починається з виконання елементарних дій і закінчується складним паркуванням у малому просторі. Наші інструктора працюють за індивідуальною програмою, яка орієнтована на динаміку навчання студента, його сильні та слабкі сторони. Якщо Вам потрібний хороший результат в максимально короткий термін ми, без сумніву, допоможемо Вам.

Наш навчальний заклад пропонує Вам зручний графік занять і професійне навчання водінню транспортних засобів з досвідченими інструкторами. Ви набудете знань і навиків, необхідних для впевненого керування транспортним засобом та підготуєтеся до здачі теоретичного і практичного іспитів в ДАІ.

Інформація

В Шевченківському РСТК ТСО України на різних посадах працюють досвідчені, талановиті та цілеспрямовані спеціалісти, що взяли на себе обов’язки пропаганди основ безпеки дорожнього руху, профілактики дорожньо-транспортних пригод, досконалого вивчення Правил дорожнього руху, та керування транспортними засобами, а також досягли позитивних результатів в питаннях підготовки та підвищення кваліфікації водіїв, патріотичного виховання членів ТСО України, формування високих людських якостей, національної свідомості, пропаганди цілей і завдань Товариства Сприяння Обороні України.

З моменту заснування Шевченківського РСТК ТСО України підготував понад 15 000 водіїв транспортних засобів різних категорій.

Якщо у Вас вже є водійське посвідчення, але ви відчуваєте себе невпевнено на дорозі, ми пропонуємо Вам додаткові практичні заняття по удосконаленню навиків водіння.

У нас також Ви можете отримати безкоштовні консультації щодо змін та нововведень в Правилах дорожнього руху, заміни посвідчення водія, відновленню загублених водійських документів, відкриття нових категорій, тощо.

Однією із наших цілей є — надати можливість широкому колу людей навчитися водінню. Саме тому ми встановили доступні ціни на навчання, а також зручну систему оплати. Для Вашої зручності пропонуємо навчання в групах вихідного дня.

Керування автомобілем завжди пов’язане з певним ризиком – імовірність виникнення позаштатних ситуацій на дорозі дуже велика. Як керувати автомобілем, який раптово опинився на слизькій дорозі? Як поводитися у випадку поломки автомобіля або виникнення ДТП? Що робити, якщо Ви заглохли на переїзді, сил зіштовхнути машину немає й допомоги чекати нівідкіля? Зрештою, що в автомобіля під капотом?

Спеціалісти Шевченківського РСТК ТСО України готові з радістю допомогти Вам оволодіти цією наукою!

Тож зробіть Свій вибір.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Іванцьо Володар Орестович — керівник
Кількість працівників:
10 чол.

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Оновлення даних: 26.10.2021 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії

Ключові слова

автошкола шевченківський район, курси водіїв львів, школа водіння, курси водіння, водійські права ціна, здати на права, категорія в, навчальні курси львів, навчання водіїв, підготовка водіїв, приватні уроки водіння, термін навчання в автошколі, уроки водіння автомобіля, уроки водіння для початківців, як здати на права, курси водія, автоінструктор львів, курс водіння, інструктор водіння, водійські курси, вивчення правил дорожнього руху

Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.