Універсальний львівський довідник

ШКОЛА ВОДІННЯ, КУРСИ ВОДІЇВ

Адреса:
79020, м. Львів, вул. Варшавська, 1
Телефон основний:
Телефони:

Про компанію

Керівник:
Іванцьо Володар Орестович — керівник
Чисельність працівників:
10

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Освіта
  • Професійно-технічна освіта
  • Школи підготування водіїв транспортних засобів

Продукція, послуги:

Навчання на водіїв категорії: А1, А, В, С1, С.

Однією із наших цілей є — надати можливість широкому колу людей навчитися водінню. Саме тому ми встановили доступні ціни на навчання, а також зручну систему оплати. Для Вашої зручності пропонуємо навчання в групах вихідного дня.

Працюючи багато років в галузі вдосконалення водійської майстерності, ми знаємо з якими труднощами зіштовхуються водії – початківці. Знаємо, як якісно та в найкоротші терміни навчити Вас керувати автомобілем. Наша програма починається з виконання елементарних дій і закінчується складним паркуванням у малому просторі. Наші інструктора працюють за індивідуальною програмою, яка орієнтована на динаміку навчання студента, його сильні та слабкі сторони. Якщо Вам потрібний хороший результат в максимально короткий термін ми, без сумніву, допоможемо Вам.

Наш навчальний заклад пропонує Вам зручний графік занять і професійне навчання водінню транспортних засобів з досвідченими інструкторами. Ви набудете знань і навиків, необхідних для впевненого керування транспортним засобом та підготуєтеся до здачі теоретичного і практичного іспитів в ДАІ.

Рекламна інформація:

В Шевченківському РСТК ТСО України на різних посадах працюють досвідчені, талановиті та цілеспрямовані спеціалісти, що взяли на себе обов’язки пропаганди основ безпеки дорожнього руху, профілактики дорожньо-транспортних пригод, досконалого вивчення Правил дорожнього руху, та керування транспортними засобами, а також досягли позитивних результатів в питаннях підготовки та підвищення кваліфікації водіїв, патріотичного виховання членів ТСО України, формування високих людських якостей, національної свідомості, пропаганди цілей і завдань Товариства Сприяння Обороні України.

З моменту заснування Шевченківського РСТК ТСО України підготував понад 15 000 водіїв транспортних засобів різних категорій.

Якщо у Вас вже є водійське посвідчення, але ви відчуваєте себе невпевнено на дорозі, ми пропонуємо Вам додаткові практичні заняття по удосконаленню навиків водіння.

У нас також Ви можете отримати безкоштовні консультації щодо змін та нововведень в Правилах дорожнього руху, заміни посвідчення водія, відновленню загублених водійських документів, відкриття нових категорій, тощо.

Однією із наших цілей є — надати можливість широкому колу людей навчитися водінню. Саме тому ми встановили доступні ціни на навчання, а також зручну систему оплати. Для Вашої зручності пропонуємо навчання в групах вихідного дня.

Керування автомобілем завжди пов’язане з певним ризиком – імовірність виникнення позаштатних ситуацій на дорозі дуже велика. Як керувати автомобілем, який раптово опинився на слизькій дорозі? Як поводитися у випадку поломки автомобіля або виникнення ДТП? Що робити, якщо Ви заглохли на переїзді, сил зіштовхнути машину немає й допомоги чекати нівідкіля? Зрештою, що в автомобіля під капотом?

Спеціалісти Шевченківського РСТК ТСО України готові з радістю допомогти Вам оволодіти цією наукою!

Тож зробіть Свій вибір.

Ключові слова:

автошкола, курси водіїв львів, школа водіння, курси водіння, водійські права, здати на права, категорія в, правила дорожнього руху, навчальні курси львів, курси водіння ціна, навчання водіїв, підготовка водіїв, приватні уроки водіння, термін навчання в автошколі, уроки водіння автомобіля, уроки водіння для початківців, уроки водіння львів, школа водіння львів, як здати на права, курси водія, автоінструктор, курс водіння, категорії водія, інструктор водіння, водійські курси, вивчення правил дорожнього руху

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
22332984

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Дата перевірки:
02.10.2018