Універсальний львівський довідник

ШКОЛА ВОДІННЯ, КУРСИ ВОДІЇВ

Адреса:
79020, м. Львів, вул. Варшавська, 1
Телефон основний:
Телефони:

Про компанію

Керівник:
Іванцьо Володар Орестович — керівник
Чисельність працівників:
10

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Освіта
  • Професійно-технічна освіта
  • Школи підготування водіїв транспортних засобів

Продукція, послуги:

Навчання на водіїв категорії: А1, А, В, С1, С.

Однією із наших цілей є — надати можливість широкому колу людей навчитися водінню. Саме тому ми встановили доступні ціни на навчання, а також зручну систему оплати. Для Вашої зручності пропонуємо навчання в групах вихідного дня.

Працюючи багато років в галузі вдосконалення водійської майстерності, ми знаємо з якими труднощами зіштовхуються водії – початківці. Знаємо, як якісно та в найкоротші терміни навчити Вас керувати автомобілем. Наша програма починається з виконання елементарних дій і закінчується складним паркуванням у малому просторі. Наші інструктора працюють за індивідуальною програмою, яка орієнтована на динаміку навчання студента, його сильні та слабкі сторони. Якщо Вам потрібний хороший результат в максимально короткий термін ми, без сумніву, допоможемо Вам.

Наш навчальний заклад пропонує Вам зручний графік занять і професійне навчання водінню транспортних засобів з досвідченими інструкторами. Ви набудете знань і навиків, необхідних для впевненого керування транспортним засобом та підготуєтеся до здачі теоретичного і практичного іспитів в ДАІ.

Рекламна інформація:

В Шевченківському РСТК ТСО України на різних посадах працюють досвідчені, талановиті та цілеспрямовані спеціалісти, що взяли на себе обов’язки пропаганди основ безпеки дорожнього руху, профілактики дорожньо-транспортних пригод, досконалого вивчення Правил дорожнього руху, та керування транспортними засобами, а також досягли позитивних результатів в питаннях підготовки та підвищення кваліфікації водіїв, патріотичного виховання членів ТСО України, формування високих людських якостей, національної свідомості, пропаганди цілей і завдань Товариства Сприяння Обороні України.

З моменту заснування Шевченківського РСТК ТСО України підготував понад 15 000 водіїв транспортних засобів різних категорій.

Якщо у Вас вже є водійське посвідчення, але ви відчуваєте себе невпевнено на дорозі, ми пропонуємо Вам додаткові практичні заняття по удосконаленню навиків водіння.

У нас також Ви можете отримати безкоштовні консультації щодо змін та нововведень в Правилах дорожнього руху, заміни посвідчення водія, відновленню загублених водійських документів, відкриття нових категорій, тощо.

Однією із наших цілей є — надати можливість широкому колу людей навчитися водінню. Саме тому ми встановили доступні ціни на навчання, а також зручну систему оплати. Для Вашої зручності пропонуємо навчання в групах вихідного дня.

Керування автомобілем завжди пов’язане з певним ризиком – імовірність виникнення позаштатних ситуацій на дорозі дуже велика. Як керувати автомобілем, який раптово опинився на слизькій дорозі? Як поводитися у випадку поломки автомобіля або виникнення ДТП? Що робити, якщо Ви заглохли на переїзді, сил зіштовхнути машину немає й допомоги чекати нівідкіля? Зрештою, що в автомобіля під капотом?

Спеціалісти Шевченківського РСТК ТСО України готові з радістю допомогти Вам оволодіти цією наукою!

Тож зробіть Свій вибір.

Ключові слова:

автошкола шевченківський район, курси водіїв львів, школа водіння, курси водіння, водійські права ціна, здати на права, категорія в, навчальні курси львів, навчання водіїв, підготовка водіїв, приватні уроки водіння, термін навчання в автошколі, уроки водіння автомобіля, уроки водіння для початківців, як здати на права, курси водія, автоінструктор львів, курс водіння, інструктор водіння, водійські курси, вивчення правил дорожнього руху

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
22332984

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Дата перевірки:
17.10.2019