Контакти

Фактична адреса:
79038, м. Львів, вул. Пасічна, 68
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЛІЦЕЙ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВО-ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ

Контакти

Фактична адреса:
79038, м. Львів, вул. Пасічна, 68
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79038, м. Львів, вул. Пасічна, 68

Діяльність

Військовий ліцей

Інформація

Приймаються юнаки – громадяни України, віком 14-15 років, які закінчили 8 класів , придатні за станом здоров’я навчатись у ліцеї і бажають стати офіцерами Збройних сил України та інших силових структур.

Ліцей забезпечує безкоштовне проживання та харчування.

У ліцеї учні поглиблено вивчають українську та іноземну мови, математику та фізику, посилено займаються фізкультурою, мають можливість займатися у спортивних секціях: боротьби, атлетичної гімнастики, акробатики, легкої атлетики, , військового багатоборства.

Навчально-матеріальну базу ліцею складають першокласно обладнані навчальні кабінети, зал хореографії, три комп’ютерних класи, кабінет професійної орієнтації, клуб на 500 місць, бібліотека, актовий зал, тир, затишно обладнані спальні приміщення, класи самопідготовки.


Спортзал обладнаний тренажерним, ігровим та залом для боротьби, є стадіон та спортивні майданчики. Усі учні мають можливість займатися в танцювальному, хоровому гуртках та оркестрі, відвідувати культурно-просвітницькі заклади міста Львова, ознайомитися з його чудовими музеями, театрами.

Якщо Ви хочете набути відмінних фізичних якостей, високого інтелектуального та культурного рівня, готові присвятити себе служінню народу України – наш ліцей – Ваш найкращий вибір!

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Саляк Роман Семенович — директор

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Оновлення даних: 21.01.2019 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.