Універсальний львівський довідник

ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЛІЦЕЙ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВО-ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ

Фактична адреса:
79038м. Львів, вул. Пасічна, 68
Телефон основний:
Телефони:

Про компанію

Керівник:
Саляк Роман Семенович — директор

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Військовий ліцей

Рекламна інформація:

Приймаються юнаки – громадяни України, віком 14-15 років, які закінчили 8 класів , придатні за станом здоров’я навчатись у ліцеї і бажають стати офіцерами Збройних сил України та інших силових структур.

Ліцей забезпечує безкоштовне проживання та харчування.

У ліцеї учні поглиблено вивчають українську та іноземну мови, математику та фізику, посилено займаються фізкультурою, мають можливість займатися у спортивних секціях: боротьби, атлетичної гімнастики, акробатики, легкої атлетики, , військового багатоборства.

Навчально-матеріальну базу ліцею складають першокласно обладнані навчальні кабінети, зал хореографії, три комп’ютерних класи, кабінет професійної орієнтації, клуб на 500 місць, бібліотека, актовий зал, тир, затишно обладнані спальні приміщення, класи самопідготовки.


Спортзал обладнаний тренажерним, ігровим та залом для боротьби, є стадіон та спортивні майданчики. Усі учні мають можливість займатися в танцювальному, хоровому гуртках та оркестрі, відвідувати культурно-просвітницькі заклади міста Львова, ознайомитися з його чудовими музеями, театрами.

Якщо Ви хочете набути відмінних фізичних якостей, високого інтелектуального та культурного рівня, готові присвятити себе служінню народу України – наш ліцей – Ваш найкращий вибір!

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Дата перевірки:
21.01.2019