Контакти

Фактична адреса:
79017, м. Львів, вул. Левицького, 84
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ЛЬВІВСЬКИЙ АВІАЦІЙНО-СПОРТИВНИЙ КЛУБ

Контакти

Фактична адреса:
79017, м. Львів, вул. Левицького, 84
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79017, м. Львів, вул. Левицького, 84
Телефони:

Діяльність

Домінуючим активним відпочинком для нас є стрибки з парашутом, хоча для декого цей відпочинок переріс у професійне заняття спортом. Запитаєте, чому саме стрибки з парашутом? Напевно тому, що ”стрибки - це як секс : cпочатку страшно, а потім втягуєшся”... Потім можеш обгрунтовано аргументувати, так це, чи не так, у своїй першій зовсім несерйозній статті „Як я вивалився з АН-2, від чарівного пенделя-інструктора, на висоті тисяча метрів, а потім сказав, що зовсім не боявся, коли перший раз стрибав з парашутом”, яку ми обов’язково опублікуємо на сайті.

Але extreme.lviv.ua не складається з одних парашутів і мокрих памперсів: є, ще декілька речей, які добряче полоскотали наш мозок не тільки в небі, а й на воді, на землі, під нею! Ми намагаємось титанічно осилити хоча б якусь частку всіх існуючих цікавих видів екстремального відпочинку. Ось тому ми і продираємось через щілини в печерах, карабкаємось на вершини гір, долаємо водні перешкоди на гірських річках, катаємось на літаках з виконанням фігур вищого пілотажу. Хто вже пробував, той не забуде! Робимо, одним словом, ще багато чого іншого, про що обов’язково напишемо для вас на EXTREME-мальному сайті.

Рубрики

Оновлення даних: 07.07.2020 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.