Універсальний львівський довідник

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Фактична адреса:
79016м. Львів, вул. Митрополита Андрея, 10
Телефон основний:
Телефони:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Головне управління пенсійного фонду України в Льівській області:
- займається призначенням і перерахунком пенсій та забезпеченням їх своєчасної виплати;
- контролює надання обгрунтованих виплат, в тому числі допомоги на поховання громадян і щомісячного грошового утримання суддям;
- надає всю необхідну інформацію, яка стосується визначення суми пенсійного забезпечення;
- приймає на розгляд скарги осіб, які не погоджуються з діями фонду;
- здійснює переведення пенсії одного виду на інший і видає офіційні довідки про застраховану особу, розмір пенсії та інші.

Рекламна інформація:

Державна установа, належить до виконавчої гілки влади. ЇЇ діяльність визначена Положенням про Пенсійний фонд України, підписаний Президентом. Основні напрямки роботи ПФ – реалізація політики обов’язкового державного страхування, ведення персональних реєстрів надходжень коштів і їх ефективне застосування. В країні діє сітка регіональних управлінь, в тому числі і Головне управління Пенсійного фонду у Львівській області.

Ця установа працює для людей. Всі виплати по пенсіям надаються в повному обсязі і без затримок. Працівники управління уважно ставляться до тих, хто звертається до них за допомогою і стараються задовольнити їх потреби. Кожен може звернутися за роз’ясненням до консультантів фонду і отримати повну інформацію, яка йому потрібна. Також на протязі тижня особистий прийом громадян веде керівництво установи.

Для того, щоб удосконалити обслуговування клієнтів запрацював портал електронних послуг. Тепер всю необхідну інформацію можна буде отримати просто вдома, навіть замовити довідки і переглянути особисту пенсійну справу. А на офіційній сторінці в Facebook можна відстежувати всі події, які відбуваються у фонді.

ПФ постійно веде роз’яснювальну роботу серед різних верств населення.
Лекції і семінари, які проводять спеціалісти Пенсійного фонду в навчальних закладах, серед військових, в сільській місцевості і ін., покликані проінформувати людей про легалізацію трудових відносин, необхідність своєчасних внесків в програму обов’язкового державного страхування і майбутні перспективи соціального захисту.

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
13814885

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 16:45

Службова інформація

Дата перевірки:
29.07.2019