Контакти

Фактична адреса:
79016, м. Львів, вул. Митрополита Андрея, 10
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Контакти

Фактична адреса:
79016, м. Львів, вул. Митрополита Андрея, 10
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79016, м. Львів, вул. Митрополита Андрея, 10
Телефони:

Діяльність

Головне управління пенсійного фонду України в Льівській області:
- займається призначенням і перерахунком пенсій та забезпеченням їх своєчасної виплати;
- контролює надання обгрунтованих виплат, в тому числі допомоги на поховання громадян і щомісячного грошового утримання суддям;
- надає всю необхідну інформацію, яка стосується визначення суми пенсійного забезпечення;
- приймає на розгляд скарги осіб, які не погоджуються з діями фонду;
- здійснює переведення пенсії одного виду на інший і видає офіційні довідки про застраховану особу, розмір пенсії та інші.

Інформація

Державна установа, належить до виконавчої гілки влади. ЇЇ діяльність визначена Положенням про Пенсійний фонд України, підписаний Президентом. Основні напрямки роботи ПФ – реалізація політики обов’язкового державного страхування, ведення персональних реєстрів надходжень коштів і їх ефективне застосування. В країні діє сітка регіональних управлінь, в тому числі і Головне управління Пенсійного фонду у Львівській області.

Ця установа працює для людей. Всі виплати по пенсіям надаються в повному обсязі і без затримок. Працівники управління уважно ставляться до тих, хто звертається до них за допомогою і стараються задовольнити їх потреби. Кожен може звернутися за роз’ясненням до консультантів фонду і отримати повну інформацію, яка йому потрібна. Також на протязі тижня особистий прийом громадян веде керівництво установи.

Для того, щоб удосконалити обслуговування клієнтів запрацював портал електронних послуг. Тепер всю необхідну інформацію можна буде отримати просто вдома, навіть замовити довідки і переглянути особисту пенсійну справу. А на офіційній сторінці в Facebook можна відстежувати всі події, які відбуваються у фонді.

ПФ постійно веде роз’яснювальну роботу серед різних верств населення.
Лекції і семінари, які проводять спеціалісти Пенсійного фонду в навчальних закладах, серед військових, в сільській місцевості і ін., покликані проінформувати людей про легалізацію трудових відносин, необхідність своєчасних внесків в програму обов’язкового державного страхування і майбутні перспективи соціального захисту.

Рубрики

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 16:45
Оновлення даних: 29.07.2019 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.